Audiotech logo

Urodzinowe loterie Focusrite!

focusrite_uro_hero

Uwaga! Globalna loteria Focusrite została zakończona. Nie oznacza to jednak, że nie będziecie mieć szansy zdobyć innej nagrody.

Dla polskiej społeczności Focusrite przygotowaliśmy coś zupełnie wyjątkowego. Sprawdź, czy masz szansę na wymianę swojego interfejsu Scarlett na zupełnie nowy! Wejdź na https://bit.ly/10latScarlett i dowiedz się więcej!

Aby dowiedzieć się więcej na temat urządzeń z rodziny Focusrite Scarlett 3rd Gen i innych interfejsów Focusrite kliknij TUTAJ

Z okazji nadchodzących 10 urodzin serii Scarlett marka Focusrite codziennie rozdaje bogate zestawy sprzętu i oprogramowania.

Każdego dnia zaczynając od dzisiaj aż do niedzieli wtorku możesz brać udział w losowaniach i wygrać jeden z wielu atrakcyjnych zestawów narzędzi do produkcji muzyki. Wczoraj był to voucher o wartości £200 uprawniający do zakupu biletów.

Weź udział w dzisiejszym losowaniu i wygraj combo Marshall ORI20C Origin 20W oraz słuchawki bluetooth Marshall Major IV!

Wypełnij formularz konkursowy na stronie https://bit.ly/Scarlett10years i wygraj!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors