Audiotech logo

Tworzenie muzyki w FL Studio z Novation FLkey

Tworzenie muzyki w FL Studio
z Novation FLkey

Dowiedz się więcej o tym, jak z łatwością tworzyć melodie i bity w FL Studio przy użyciu FLkey.

Bez względu na to, czy tworzysz Pop, Rap, Drill, Trap, EDM czy cokolwiek innego, FLkey sprawia, że produkcja muzyki w FL Studio jest bezproblemowa. Jako pierwsza w pełni zintegrowana z FL Studio klawiatura MIDI, FLkey posiada szereg unikalnych funkcji, które pomogą Ci tworzyć więcej muzyki i z łatwością ukończyć więcej utworów.

FLkey_Editorial1_body1

Zacznij tworzyć szybko i łatwo

Z FLkey możesz zacząć tworzyć muzykę o wiele szybciej. Kontrolery są przypisane do kluczowych funkcji FL Studio, dzięki czemu można szybko rozpocząć pracę po otwarciu nowego projektu. Dzięki ekranowym kontrolerom FL Studio DAW, dostępnym na pokładzie kontrolera MIDI, można łatwo sterować kluczowymi funkcjami DAW bez konieczności klikania na ekranie.

  • Znajdź swoje ulubione presety i wtyczki, przeglądając je za pomocą klawiatury.
  • Zaprogramuj perkusję w sekwencerze krokowym bezpośrednio z padów FLkey.
  • Graj na swoich instrumentach bezpośrednio w Channel Rack z FLkey, aby uzyskać bardziej ekspresyjne brzmienie muzyki.

Tworzenie bitów jest o wiele łatwiejsze z FLkey; graj bezpośrednio do FL Studio z poziomu sprzętu za pomocą padów, aby Twoje bity bujały jeszcze bardziej. Możesz także używać padów do sterowania instrumentami, takimi jak FPC i Slice X, aby uzyskać bardziej ekspresyjne rozwiązania w czasie kiedy grasz na różnych instrumentach.

Znajdź idealną melodię

Znalezienie odpowiednich akordów do zwrotki lub określenie właściwych nut do linii basu może być trudne. Jeśli nie wiesz, jak napisać melodię, tryby Skal i Akordów w FLkey 37 pozwolą Ci łatwo ułożyć strukturę melodii, aby Twoje utwory brzmiały świetnie.

Tryb skali zawsze utrzymuje cię w tonacji, więc możesz pisać mocne linie basu i chwytliwe refreny bez żadnych problemów. Tryby akordów w FLkey 37 to kolejny świetny sposób na pokonanie granic kreatywności. Graj różne akordy jednym palcem i uwolnij ukryte pokłady kreatywności.

Wraz z FLkey otrzymujesz 6-miesięczną bezpłatną wersję testową FL Studio Producer Edition, który pomoże ci w tworzeniu utworów od razu po zakupie.

flkey mini

Najważniejsza kontrola, gdy jej potrzebujesz

Kiedy już stworzysz swoje utwory, FLkey sprawia, że miksowanie i eksportowanie muzyki jest łatwe i intuicyjne. FLkey oferuje unikalne funkcje, które pomagają przyspieszyć ten proces:

  • Sterowanie transportem pozwala na przechwytywanie muzyki w locie, bez potrzeby używania myszy.
  • Sterowanie Channel Rackiem FL Studio bezpośrednio z klawiatury, dopracowywanie miksów w locie i sterowanie instrumentami.
  • Elementy sterujące miksera FL Studio są mapowane za pomocą potencjometrów FLkey, dzięki czemu możesz z łatwością dostosowywać utwory, miksować bity, dopracowywać instrumenty i finalizować utwory bez wysiłku.

Kontrola nad mikserem FL Studio jest dostępna od razu, dzięki czemu można od razu dostroić ścieżkę, zmiksować instrumenty i nadać bitom odpowiednie brzmienie.

Stąd możesz już eksportować swoje utwory w wysokiej jakości i przesyłać je prosto z FL Studio do Soundcloud lub udostępniać je na innych ulubionych platformach streamingowych.

Twórz więcej swojej muzyki

FLkey pomaga Ci utrzymać się w stanie ciągłej kreatywności. Najważniejsze elementy są na wyciągnięcie ręki i usprawniają pracę – mniej czasu spędzasz na klikaniu w ekran, a więcej na tworzeniu muzyki.

FLkey to pierwszy kontroler klawiatury MIDI do beatmakingu w FL Studio. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i integracji z oprogramowaniem FL Studio, FLkey jest idealnym sposobem na uwolnienie twórczego potencjału w FL Studio.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors