Audiotech logo

Tryb strunowy dla Novation Launchkey MK3 i Launchkey Mini MK3!

launchkey-mk3-tryb-strunowy

Najnowszy firmware v1.1 wprowadza również kontrolę nad czułością i jasnością padów oraz nowym trybem shift w Launchkey Mini MK3.

Rodzina intuicyjnych i zintegrowanych kontrolerów Novation z serii Launchkey oferuje świetne kontrolery klawiszowe dla użytkowników o każdym poziomie umiejętności. Teraz jednak przyszedł czas na pierwszą aktualizację, oznaczoną numerem 1.1.

Wiele z tych nowych usprawnień zostało zaproponowane przez społeczność użytkowników Novation. Mają one na celu zwiększenie kreatywnego potencjału urządzeń i wygody pracy kontrolerów.

Firmware v1.1 wprowadza nową funkcję trybu strunowego dla Launchkey Mini MK3 i Launchkey MK3. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i momentalnie pobudza kreatywność. Dźwięki są wyzwalane poprzez przytrzymanie wybranych klawiszy i ruchy na dotykowym kontrolerze modulacji Launchkey Mini MK3 lub klasycznym mod wheelu większych modeli. Tryb Strum Mode możesz wykorzystać jednocześnie z wbudowanym arpegiatorem, aby osiągnąć jeszcze bardziej niespodziewane rezultaty.

Wraz z nowym trybem strunowym, Launchkey Mini MK3 otrzymuje również inne funkcje. Składają się na nie usprawnienia, o które zabiegali posiadacze tych kompaktowych kontrolerów. Jest to regulowana jasność oraz czułość padów, wyłączenie sygnału zegara MIDI w sygnale wyjściowym, jak również tryb double-tap dla przycisku shift. Dzięki niemu teraz możesz obsługiwać funkcje arpegiatora i fixed-chords jedną ręką, bez konieczności przytrzymywania shift.

Aktualizacje możesz zainstalować w portalu i aplikacji Novation Components!

Novation

Szeroka oferta popularnych syntezatorów i kontrolerów

Poznaj całą ofertę kontrolerów i instrumentów Novation!

circuit-tracks-sequencer-sekwenser

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors