Audiotech logo

TOP 9 sprzętów testowanych w 2023 w Dailyweb. Wśród nich teenage engineering TP-7!

teenage engineering TP-7 – wyjątkowy rejestrator dźwięku

TP-7 od teenage engineering to wyjątkowy rejestrator dźwięku, wyposażony w baterię umożliwiającą pracę do 7 godzin oraz wbudowaną pamięć o pojemności 128 GB. Został stworzony z myślą o nagrywaniu dźwięków, field recordingu, muzyki, przeprowadzania wywiadów oraz tworzenia notatek głosowych w najwyższej jakości. Urządzenie wyróżnia się swoim designem, ergonomicznością, jakością wykonania, współpracą z aplikacją AI do natychmiastowej transkrypcji oraz wyjątkową przyjemnością użytkowania.

Sebastian Łubik, redaktor naczelny technologicznego portalu Dailyweb przygotował subiektywne zestawienie topowych sprzętów jakie miał okazję testować w 2023 roku. Co warto podkreślić, nie jest łatwo wyróżnić 9 sprzętów, kiedy mało co robi na Tobie wrażenie. Zresztą świetnie to obrazuje poniższy cytat:

Zawsze przy okazji obcowania i testowania różnej maści sprzętów, powtarzamy w redakcji, jak to bardzo jesteśmy zepsuci przez tą okoliczność. Jak się testuje dobre rzeczy, to na złe się nie chce nawet patrzeć, a te oczywiście kosztują. Wpadamy przez to w pułapkę świadomości o tym, co dobre i co gorsze i oczywiście jakie są zalety tych lepszych nad złymi. Przez to późniejsze zakupy bolą, bo przecież nie kupie sobie słabych słuchawek, czy komputera. Jest też drugi aspekt: niższa półka po tylu latach nie jest kompletnie atrakcyjna. Jak testować to tylko produkty highendowe. Mało tego, niewiele jest sprzętów, które rozbudzają emocje, jak jeszcze 10 lat temu. Trochę jesteśmy zepsuci, ale taki urok tej pracy. Do czego zmierzam? Otóż do tego, że wybranie aż 9 sprzętów to nie lada wyczyn dla mnie, ale udało się i mało tego, każdy z nich obudził we mnie sporo emocji, których po wielu latach w branży często brakuje. Zapraszam Was do obejrzenia pełnego video (nieco się rozgadałem), gdzie omówiłem każdy z produktów i technologii, która w ubiegłym roku mnie porwała. Oto materiał video, a poniżej krótki wypis.

Tym bardziej obecność rejestratora teenage engineering TP-7 w takim zestawieniu niezmiernie cieszy! Całość możecie obejrzeć poniżej. Miłego!

Więcej informacji na temat tego niesamowitego rejestratora znajdziesz klikając poniżej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors