Audiotech logo

Test wtyczek Hitmaker Expansion w Studio Rekord!

Agnieszka Lach testuje interfejs Scarlett Solo 3rd Gen i Hitmaker Expansion.

W listopadzie rozszerzono zestaw oprogramowania dołączanego do interfejsów Scarlett o 9 nowych wtyczek, które nazwano Hitmaker Expansion. Zobacz jak nowe instrumenty, efekty i emulacje urządzeń studyjnych sprawdzają się w praktyce. W ramach testu Agnieszka wyprodukowała cały utwór korzystając wyłącznie z własnej gitary, skrzypiec, interfejsu Focusrite Scarlett 3rd Gen i dołączonych pluginów. Nasze kamery udokumentowały powstawanie utworu krok po kroku, dzięki czemu możesz obejrzeć cały proces i podpatrzeć kilka ciekawych patentów, którymi podzieliła się Aga.

Agnieszka Lach to producentka i realizatorka, która brała udział w tworzeniu płyt wielu znanych polskich artystów, m.in.: Afromental, Alberto, Arek Kłusowski, Justyna Steczkowska, Urszula Dudziak, VNM, Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska, SoDrumatic, Lipali, Illusion i wielu, wielu innych. Od 12 lat jest właścicielką Studio Rekord, studia nagraniowego na warszawskiej Pradze.

Jest też aktywną edukatorką i prowadzi warsztaty z produkcji muzycznej w Domu Kultury Kadr, zajęcia z kształcenia słuchu i inne.

https://www.dkkadr.waw.pl/homerecording-vs-studio/
http://www.studiorekord.com/

Poznaj interfejsy Focusrite:
https://audiotechpro.pl/focusrite/

Dowiedz się więcej o Hitmaker Expansion:
https://audiotechpro.pl/hitmaker-bundle-zestaw-oprogramowania-z-interfejsami-focusrite/

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors