Audiotech logo

Test preampów Focusrite ISA One i Heritage Audio HA-73EQ + cover The Beatles!

Adrian Jagosz – multi-instrumentalista, realizator dźwięku, producent muzyczny i twórca internetowy stojący za kanałem YouTube Jagosz Studio, nagrał ciekawy test preampów Focusrite ISA One oraz Heritage Audio HA-73EQ przy wykorzystaniu mikrofonu Sontronics STC-3x.

Przy okazji nagrywania testu, Adrian stworzył cover doskonale znanego utworu The Beatles. Posłuchajcie sami! 🙂

Dodatkowo mamy przyjemność być sponsorem wydarzenia jakim jest KONCERT UCZNIÓW JAGOSZ STUDIO, który odbędzie się w niedzielę 10.09.2023 roku w Służewskim Domu Kultury w Warszawie o godz. 18:00. 

Uczniów Lekcji Zespołowych Jagosz Studio można zobaczyć w wykonaniach utworów na kanale YouTube, ale nadszedł czas by zagrali dla Was na żywo!

10 września w Służewieckim Domu Kultury zaprezentują się aż 4 zespoły, w różnych konfiguracjach oraz w przekroju gatunkowym, który zadowoli wszystkich fanów muzyki.

Poniżej możecie kliknąć w button, który przeniesie was do strony z biletami, które możecie nabyć za symboliczną kwotę 🙂 Pozostało ich już naprawdę niewiele!

Więcej informacji na temat sprzętów biorących udział w powyższym teście znajdziecie poniżej. A gdyby coś, to atakujcie śmiało 🙂 Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors