Audiotech logo

Test Focusrite Clarett+ 4Pre w Estrada i Studio

clarett+ 4pre

W magazynie Estrada i Studio ukazał się test Focusrite Clarett+ 4Pre.

Ignacy „Synthezaur” Matuszewski z wnikliwością sprawdził wszystkie opcje i możliwości nowego modelu Focusrite i choć dojrzał parę niedogodności to zalety zdecydowanie przeważają:

Bezsprzecznie i ponad wszystko muszę przyznać, że ten interface brzmi znakomicie i bez dwóch zdań jest to najważniejsze kryterium jakie należy przyjąć przy ocenie interfejsu. I nie mówię tu o promilowej różnicy zauważalnej jedynie przez najbardziej snobistycznych cork-snifferów – mamy do czynienia z wyrazistym, szczegółowym dźwiękiem i doskonałą dynamiką, dzięki której usłyszałem od lat posiadane sprzęty w zupełnie innej rozdzielczości.

Pełny test możecie przeczytać tutaj: https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1923-focusrite-clarett-4pre-interfejs-audio

Dowiedz się więcej o Focusrite: https://audiotechpro.pl/focusrite/

Focusrite Clarett+ 4Pre to wszechstronny i wierny brzmieniowo interfejs audio z 18 wejściami i 8 wyjściami dla kompletnego twórcy. Clarett+ 4Pre to studyjnej klasy interfejs audio dla komputerów PC i Mac, zaprojektowany dla twórców muzyki, którzy wymagają najwyższej jakości podczas nagrywania i miksowania swoich kreacji audio.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors