Audiotech logo

Teoria Muzyki dla Zwykłych Śmiertelników!

„Teoria Muzyki dla Zwykłych Śmiertelników” – prezentuje Marcin Mosak

Jeżeli nie znaliście dotychczasowych realizacji Marcina to polecamy je naprawdę mocno! W bardzo przystępny sposób i przede wszystkim – niesamowicie ciekawy – prezentuje różne zagadnienia. Dodatkowo całość jest przedstawiona bardzo estetycznie. W jednej z odsłon postanowił zgłębić i przedstawić teorię muzyki. 

Co dokładnie składa się na muzykę? Co to jest skala? Jak tworzyć akordy? Jaki jest najstarszy zapisany utwór na świecie? Czym jest konsonans i dysonans? Dlaczego Pavarotti miewał strach w oczach?

Przekonajcie się co i jak!

W filmie został wykorzystany kontroler Arturia MiniLab 3, który jest idealnym wyborem jeżeli chodzi o rozpoczęcie przygody z produkcją muzyki. Niedrogi, bogaty w funkcje i sporo dołączonego oprogramowania, dzięki czemu można rozpocząć przygodę od razu po wyjęciu z pudełka! Więcej informacji znajdziesz klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors