Audiotech logo

teenage engineering PO-33 K.O! – jak zrobić beat?

teenage engineering PO-33

teenage engineering PO-33 K.O! to kieszonkowy sampler, który przypomina wyglądem kalkulator. Jego surowy wygląd to całe nietypowe podejście do produktów od teenage engineering. Cała seria Pocket Operatorów to kieszonkowe syntezatory, samplery, czy maszyny perkusyjne. 

Jak już zostało wspomniane, PO-33 to sampler, który pozwala na tworzenie beatów, czy jakichkolwiek ścieżek za pomocą sampli. Pozwala na nagrywanie sygnału audio za pomocą wejścia liniowego (np. z telefonu), a także za pomocą wbudowanego mikrofonu. Dodatkowo można korzystać z dwóch silników: melodycznego i perkusyjnego. Poza tym na pokładzie znajdziemy filtr dolnoprzepustowy i górnoprzepustowy, a także bazę efektów. To kompaktowe i kreatywne narzędzie, które zaskoczyło niejedną osobę swoimi możliwościami.

Zobacz jak stworzyć beat na tym cacku. Prezentuje – Profesor Rapu!

Więcej informacji a propos tego kompaktowego samplera poniżej:

Sampler lo-fi Teenage Engineering PO-33 K.O.! to mały i użyteczny sampler ze studyjną jakością dźwięku i elastycznością w tworzeniu muzyki w podróży.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors