Audiotech logo

teenage engineering OB-4 w Dailyweb!

teenage engineering OB-4 to swoisty „muzyczny towarzysz” jak określa go producent. To bardzo oryginalny przenośny głośnik, który udostępnia nietypowe tryby jak karma, czy ambient do medytacji, ale także pozwala nagrywać wszystko co na nim słuchasz na 2-godzinnej wewnętrznie „taśmie”, a następnie przewijać, zmieniać prędkość odtwarzania, zapętlać itd. Zawsze chciałeś przewinąć materiał, czy kawałek zasłyszany radiu? Proszę bardzo!

Jednak nie tylko nietypowe funkcje, ale przede wszystkim jakość wykonania, design i niesamowita jakość dźwięku to coś, co usprawiedliwia nieco wyższy koszt. Tej nietypowej konstrukcji przyjrzał się Sebastian Łubik z Dailyweb i… dosłownie zwariował na punkcie tego produktu 😀

Prócz tych wszystkich nietuzinkowych funkcji, OB-4 gra naprawdę obłędnie. To za sprawą doskonałych parametrów jak na tak niewielki sprzęt. Jestem nim oczarowany, a o sobie mogę powiedzieć oficjalnie, że jestem fanbojem marki Teenage Engineering.

Sprawdźcie cały tekst TUTAJ!

Więcej informacji o teenage engineering OB-4 poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors