Audiotech logo

teenage engineering midnight operations – transmisja live z TX-6 i OP-1 field

teenage engineering zaprasza na kolejne „midnight operations”, czyli cykl filmów pokazujących niekonwencjonalne podejście do tworzenia muzyki przez szwedzką firmę.

Na czwartkowym spotkaniu, Tobias zaprezentuje świeże produkty z nowej serii „field system”, czyli TX-6 oraz OP-1 field, pokazując ich indywidualne i wzajemne możliwości!

Transmisja na YouTube rozpocznie się 14.07.2022 o godzinie 16:00. Link do transmisji znajdziecie poniżej. Miłego!

Więcej informacji na temat miksera TX-6 oraz nowej wersji OP-1 możecie znaleźć poniżej:

TX-6 to 6-kanałowy mikser stereo lub 12-kanałowy mono z wbudowanym korektorem, filtrami, kompresorem, wysyłką Aux, cue i efektami cyfrowymi. Ten ultraprzenośny mikser może być również używany jako wielofunkcyjny interfejs audio USB.

teenage engineering OP-1 field to ewolucja flagowego OP–1. Inspirowany dekadą technologicznych rozwiązań, pomysłów i ulepszeń. OP-1 field ma nowy, niższy profil i aluminiową obudowę, wyższej jakości ekran, odświeżoną identyfikację wizualną i wiele nowych (ponad 100) funkcji

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors