Audiotech logo

teenage engineering CM-15 wyposażony w nowy tryb

teenage engineering CM–15 to wszechstronny, ultramobilny mikrofon wielkomembranowy, zapewniający jakość dźwięku na poziomie studyjnym, wyposażony w profesjonalny interfejs audio USB-C (z wbudowanym przedwzmacniaczem). Dodatkowo posiada gniazdo 3,5 mm i mini XLR z zasilaniem fantomowym 48 V, co czyni go naprawdę wyjątkowym mikrofonem studyjnym zasilanym akumulatorowo! CM-15 udostępnia użytkownikom kilka ustawień wzmocnienia, aby pomóc w zależności od nagrywanego sygnału. Zwłaszcza jeżeli mikrofon jest wykorzystywany w terenie. Teraz można skorzystać z nowego trybu pad -8 dB.

teenage engineering cm-15 tryb gain -8db pad
teenage engineering cm-15 tryb gain 0dB
teenage engineering cm-15 tryb gain 14dB
teenage engineering cm-15 tryb gain +32dB

Nowy tryb został stworzony z myślą o nagrywaniu głośnych źródeł dźwięku jak np. Zestaw perkusyjny czy trąbka. Wykorzystaj -8 dB pad aby „osłabić” nadchodzący sygnał i przeciwdziałać przesterowaniom. Aby skorzystać z nowy trybu, należy najpierw zaktualizować mikrofon poprzez niesamowicie intuicyjny i działający w przeglądarce internetowej teenage engineering update utility.

Wykorzystaj tryb 0db w celu nagrania teł akustycznych, czy chórów. Ambient nagrany za pomocą CM-15 naprawdę potrafi zrobić wrażenie! Jest to neutralny tryb, który nie wzmacnia sygnału.

Tryb +14 dB z kolei przyda się podczas nagrywania instrumentów akustycznych w przypadku nieco „cichego” ustawienia całego setupu. Dzięki temu zbierzesz cichsze dźwięki czy artykulacje lub cokolwiek innego zechcesz! Oczywiście stosunek sygnału do szumu pozostaje ten sam!

Gain +32 dB przyda się podczas nagrywania różnych dźwięków z dystansu jak np. dźwięki natury i po prostu szeroki temat field recordingu. +32 dB to naprawdę solidne wzmocnienie i niezły kop dla brzmienia. Tutaj też stosunek sygnału do szumu pozostaje bez zmian!

Aby dowiedzieć się więcej o CM-15 koniecznie zajrzyj na poniższą kartę produktową, gdzie dowiesz się co i jak! A przy okazji poznaj resztę urządzeń field family!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors