Audiotech logo

teenage engineering CM-15 – profesjonalny mikrofon w kieszeni!

Mały mikrofon z kapsułą o dużej membranie, przełomowymi funkcjami i studyjną jakością dźwięku.

teeange engineering CM–15 to kolejny element systemu „field”. Wszechstronny, ultraprzenośny mikrofon gwarantujący studyjną jakość dźwięku z wbudowanym profesjonalnym interfejsem audio USB-C (z wbudowanym przedwzmacniaczem). Dodaj do tego gniazdo 3,5 mm i mini xlr zasilany fantomem 48 V, a otrzymasz naprawdę jedyny w swoim rodzaju mikrofon studyjny zasilany bateryjnie.

Rzadkość w terenie.

Do profesjonalnego nagrywania preferowane są kapsuły o dużej membranie, ale są rzadkie w świecie urządzeń przenośnych. CM-15 jest wyposażony w przetwornik analogowo-cyfrowy firmy ESS Sabre, zachowujący dźwięk o wysokiej wierności i rejestrujący wyjątkowe szczegóły w każdej sytuacji podczas nagrywania.

Mobilna maszyna mikrofonowa.

Czysty, bogaty, przejrzysty i naturalny dźwięk. Użyj przełącznika wzmocnienia z tyłu do opanowania wrednych, głośnych bębnów lub na odwrót. Zasilany bateryjnie ze zintegrowanym interfejsem audio i przedwzmacniaczem, CM-15 jest zawsze gotowy do użycia, gdziekolwiek chcesz nagrywać.

Dynamiczny dźwięk na każdą okazję.

Pierwszy mikrofon teenage engineering oznacza również wyjątkową jakość dźwięku do odkrycia. Bogaty, przejrzysty i naturalny, CM-15 rejestruje czysty dźwięk do profesjonalnych produkcji audio. Jest zawsze gotowy do nagrywania w dowolnym miejscu.

Czyste rzemiosło.

CM-15 to niezwykle wszechstronny mikrofon, zarówno wewnątrz, jak i poza studiem. Kapsuła pojemnościowa z dużą membraną zasadniczo oznacza wyższej jakości sygnał, więc jest mniej szumów i większa głębia dźwięku.

Wielofunkcyjna łączność.

CM-15 posiada wiele wyjść, które mogą być używane jednocześnie: mini XLR, jack 3,5 mm i USB-C. Może być również zasilany na trzy sposoby: poprzez zasilanie phantom, baterię lub USB-C, natychmiast wykrywając odpowiednie źródło zasilania dla podłączonego urządzenia.

Trochę danych:

  • Kapsuła membranowa o średnicy 1 cala, wyprodukowana przez firmę peluso;
  • Przetwornik analogowo-cyfrowy ESS Sabre ES9822Q PRO;
  • Wzmacniacz OPA 140 JFET o bardzo niskich zniekształceniach;
  • elastyczny system zasilania z 10-godzinnym akumulatorem;
  • w zestawie mini statyw;
  • wymiary: 90mm x 65,5mm x 19mm;
  • waga: 132 g.

Dostępność przewidziana jest na lato bieżącego roku.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors