Audiotech logo

Syntezatory modularne od teenage engineering w teście muzykuj.com!

Paweł Lemański z muzykuj.com przetestował syntezatory modularne do samodzielnego wykonania od teenage engineering. Modele POM-400 i POM-170 potrafią dostarczyć wiele zabawy z procesu ich składania, a całość przypomina siedzenie nad klockami LEGO, gdyż sposób wykonania instrukcji jest bardzo zbliżony do produktów tej firmy. Mało tego! Pokrętła są „kompatybilne” z klockami LEGO, a więc można stworzyć swoje własne potencjometry, a nawet całe sprytne połączenia! ???? A co o nich sądzi Paweł? Przekonajcie się sami!

POM-16 – jest to klawiatura z 16 klawiszami z indywidualnymi opcjami dostrajania oraz wbudowanym programowalnym sekwencerem. Całość opakowana jest w stylowej, aluminiowej obudowie.

Teenage Engineering POM-170 to monofoniczny syntezator analogowy z programowalnym sekwencerem. Całość została przygotowana z myślą o własnoręcznym wykonaniu.

POM-400 – flagowy przedstawiciel modularnej rodziny do samodzielnego wykonania. Pełny syntezator modularny z naturalnym, analogowym, ciepłym brzmieniem.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors