Audiotech logo

Sontronics Podcast Pro – nowe kolory na rok istnienia produktu!

sontronics podcast pro kolory

Rok od premiery przełomowego mikrofonu Sontronics Podcast Pro, brytyjska marka mikrofonów ogłosiła pięć nowych kolorów mikrofonu!

Od czasu premiery Podcasta Pro na NAMM 2020, produkt ten odniósł ogromny sukces, zdobywając wiele nagród, wielu użytkowników i wiele słów uznania!

W głównej siedzibie firmy Sontronics na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii powstał dziesięciotysięczny (10,000) Podcast Pro! W tym samym momencie, firma wprowadza jest pięć nowych kolorów: kosmiczna szarość, fiolet, niebieski, zielony i złoty. Podobnie jak oryginalne mikrofony w kolorze czerwonym i czarnym, nowe kolory są dostępne w tej samej cenie.

sontronics podcast pro czerwony

Co ciekawe, nowe kolory Sontronics Podcast Pro zostały pierwotnie stworzone jedyne w swoim rodzaju dla własnego projektu, jak przyznaje założyciel Sontronics, Trevor Coley: „Po stresach roku 2020 pomyśleliśmy, że fajnie byłoby stworzyć kilka Podcast Pro w różnych kolorach, którymi moglibyśmy podzielić się na naszych mediach społecznościowych, aby rozweselić ludzi w Nowym Roku. Jednak w ciągu jednego dnia od wysłania posta, nowe kolory wywołały tak ogromny szum i otrzymywaliśmy tak wiele zamówień, że zdaliśmy sobie sprawę, że musimy je natychmiast wprowadzić do produkcji!„. No i tak się stało ???? Co pokazuje, że czasem spontaniczne pomysły mogą przerodzić się w sukces!

Sontronics Podcast Pro

Sontronics Podcast Pro to dynamiczny mikrofon zaprojektowany specjalnie pod kątem podcastów, broadcastu, radia, czy lektorki. Jest to także świetne rozwiązanie dla wszystkich graczy, czy twórców internetowych. Podcast Pro charakteryzuje się superkardioidalną charakterystyką, dzięki czemu zapewnia wysokiej jakości dźwięk, skupiając się na źródle, odcinając jednocześnie niepotrzebne dźwięki otoczenia. Dzięki trzem warstwom wewnętrznej protekcji i zintegrowanemu popfiltrowi, Podcast Pro zapewnia świetną kontrolę nad niechcianymi dźwiękami, nadmiernymi sybilantami, a także skutecznie eliminuje zgłoski wybuchowe. Mikrofon ten gwarantuje broadcastową jakość słowa mówionego, czy śpiewanego dla wszystkich profesjonalnych, projektowych, czy domowych rozwiązań.

Więcej informacji na temat mikrofonu i jego specyfikację znajdziecie >>>TUTAJ!<<<

Dodajcie koloru swojemu studiu dzięki Sontronics Podcast Pro! ????

sontronics podcast pro kolorowe

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors