Audiotech logo

Sontronics – dożywotnia satysfakcja!

SONTRONICS – DOŻYWOTNIA SATYSFAKCJA

Sontronics to brytyjska marka produkująca wysokiej klasy mikrofony. To co wyróżnia tę markę, to pasja do mikrofonów, świetne brzmienie, fakt iż konstrukcje są projektowane i wykonywane w Wielkiej Brytanii oraz dożywotnia gwarancja (jako jedyna marka mikrofonów na świecie!). Dlatego też korzystanie z mikrofonów Sontronics to  dożywotnia satysfakcja!

Poznajcie Trevora Coley’a

Właściciela i twórcę marki Sontronics. Ogromny pasjonata, projektant i przede wszystkim – wspaniały człowiek. Odpowiada za wszystkie konstrukcje Sontronics. O mikrofonach może mówić bez końca. Nie sposób go nie lubić ???? Polecamy posłuchać podcastu z Trevorem z targów NAMM 2020, gdzie można posłuchać o całej jego pasji no i oczywiście… wszystko nagrane na najnowszym mikrofonie Podcast Pro! ????

Sontronics w swoim portfolio ma mikrofony do wielu zastosowań – od domowych, przez studyjne po sytuacje live. Pojemnościowe, dynamiczne, lampowe, wstęgowe. Do lektorki, do wokalu, do instrumentów, czy zbierania ambientu. Niezależnie w jakiej sytuacji się znajdziesz, Sontronics ma dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie. Zobacz pełne portfolio produktowe Sontronics TUTAJ!

sontronics mikrofony

Wielu na całym świecie zaufało tej marce.

Poniżej kilku zadowolonych użytkowników Sontronics w Polsce!

Taconafide

Duet, który podbił serca wielu polaków. Chłopaki biją rekordy popularności i rewelacyjnie się bawią muzyką. Zobaczcie ich szesnastkę z okazji Hot16Challenge2 no i przede wszystkim zwróćcie uwagę na mikrofony, do których nawijają… 2 wspaniałe mikrofony lampowe – Sontronics Aria oraz Sontronics Mercury. Tu po prostu zagrało wszystko ????

Taco Hemingway!

Tego pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zobaczcie sami jak rapuje do wyśmienitego mikrofonu lampowego Sontronics Mercury. Nie dość, że rewelacyjnie wygląda, to rewelacyjnie brzmi ????

The Dumplings!

Wykorzystują cały zestaw perkusyjny Sontronics DrumPack Plus, na który składa się 7 mikrofonów: 2x STC-10, DM-1B, DM-1S oraz 3x DM-1T. Do tego superkardioidalny mikrofon Sontronics Solo dla Kuby Karasia. Zobaczcie ich występ ze Stodoły!

Paweł Domagała

Korzysta ze superkardioidalnego mikrofonu Sontronics SOLO! Zobaczcie jego występ w programie u Kuby Wojewódzkiego. „Przytulicie” też dla siebie Sontronicsa SOLO? ????

Bartek SzopiX Czerniachowski

Bartek Szopix Czerniachowski – mega utalentowany, rewelacyjny perkusista. Gra między innymi z: Grzegorz Hyży, Agnieszka Chylińska, Mezo, GroovCover. Wykorzystuje przy swoich bębnach mikrofony Sontronics!

Marcin Sanakiewicz

Ceniony lektor radia i telewizji. Współpracował z Polskim Radiem Kraków, RMF FM, Radiem ZET, PR III, VOX FM, Radiem Plus, TVP i Discovery. Marcin swój rewelacyjny głos nagrywa na mikrofon Sontronics Orpheus. Świetna konstrukcja, stworzona z myślą o lektorach.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Do zajęć zdalnych w czasie pandemii wykorzystywany jest mikrofon Sontronics Podcast Pro. Intuicyjny w użyciu i świetny w brzmieniu. Nic nie trzeba poprawiać ani korygować. Rewelacyjne, proste i stylowe rozwiązanie ????

Radomska Szkoła Rocka

Wspaniałe miejsce, które kształci utalentowanych ludzi. Korzystają z całej palety mikrofonów marki Sontronics. Polecamy przejrzeć cały ich kanał na YouTube. Wieeele ciekawych wykonań ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors