Audiotech logo

Rozwiń swoje umiejętności z Melodics i Novation!

Melodics_oferta

Do 11 września użytkownicy sprzętu Novation mogą odebrać miesiąc darmowego dostępu do platformy Melodics, służącej doskonaleniu gry na klawiszach, padach i perkusji!

Platforma Melodics współpracująca od dawna z marką Novation oferuje miesięczny darmowy dostęp do ich aplikacji, która pozwala doskonalić grę na klawiszach, perkusji i padach z użyciem odpowiednich kontrolerów MIDI. Znajdziecie tam ponad 1000 interaktywnych lekcji, kursów i ćwiczeń. Oferta dotyczy wyłącznie użytkowników, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji Melodics.

Aplikacja Melodics oczywiście współpracuje z wieloma kontrolerami MIDI, wliczając w to 16 produktów Novation, od Launchpada X po klawiatury z serii MKIII i Launchkey. Aplikacja Melodics jest darmowa i posiada również darmowe lekcje, jednak płatny abonament ($29.99 miesięcznie) pozwala na odblokowanie nowych lekcji, nielimitowany czasowo dostęp i dodatkowe funkcje.

Kod rabatowy znajdziecie na swoim koncie Novation. Przy rejestracji na portalu Melodics należy podać go w odpowiednim polu. Wymagane jest podanie danych karty kredytowej, jednak żadne opłaty nie zostaną pobrane przed końcem pierwszego miesiąca. Aby skorzystać kliknij TU!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors