Audiotech logo

Recenzja Novation Launchkey 88 Mk3 w Muzyku

Jeśli szukacie kontrolera MIDI/USB z 88 klawiszami to magazyn Muzyk może mieć coś, co Was zainteresuje – recenzję najnowszej klawiatury Novation Launchkey 88.

novation launchkey 88 muzyk recenzja body

Recenzujący klawiaturę Grzegorz Bartczak napisał m.in. że:

(…) Launchkey 88 dowodzi że warto było uzbroić się w cierpliwość. O ile funkcje oferowane przez ten model nie odbiegają od znanych z dotychczas dostępnych klawiatur Launchkey MK3, to właśnie liczba klawiszy i zastosowany mechanizm sprawiają, że jest to propozycja warta rozważenia przez różne grupy potencjalnych odbiorców. Co prawda częściowo doważona klawiatura jest rozwiązaniem pośrednim między typowo syntezatorowymi a doważonymi, ale na pewno nie brakuje osób, dla których taka konstrukcja będzie odpowiednią. (…)

Nie można też nie wspomnieć o zaawansowanej integracji z programem Ableton Live, która sprawia że jego obsługa z poziomu Launchkey 88 jest wygodna i intuicyjna. Także możliwość kontrolowania innych programów DAW przy pomocy potencjometrów, przycisków i padów dostępnych na panelu przemawia na korzyść tego modelu.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij poniżej i sprawdź całą recenzję!

Novation Launchkey 88 Mk3 to kontroler MIDI, który posiada półważoną klawiaturę premium i ścisłą integrację z programami DAW, dzięki czemu tworzenie utworów jest niezwykle proste i przyjemne. Poszerz swój muzyczny słownik z inspirującymi narzędziami i twórz muzykę bez ograniczeń.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors