Audiotech logo

Recenzja Focusrite Scarlett 2i2 Studio 3gen w dailyweb.pl

Scarlett2i2Studio_Lifestyle3_HR

W nowym teście serwis dailyweb.pl uznał Focusrite Scarlett 2i2 Studio 3gen za doskonały zestaw na start przygody z rejestracją dźwięku.

Recenzujący Sebastian Łubik napisał w recenzji:

Połączenie całości ze sobą daje nam gotowy zestaw do nagrywania. Świetny i wygodny sposób do rejestracji podcastów, rejestracji dialogów (jeśli dołączymy drugi mikrofon), ale przede wszystkim do nagrywania dźwięku i oczywiście wokalu. Prosta obsługa, działanie plug’n’play i co najważniejsze, brak konieczności dopasowywania urządzeń, bo całość mamy w kartonie od producenta.

Pełny test możecie przeczytać tutaj: https://dailyweb.pl/doskonaly-zestaw-na-start-przygody-z-rejestracja-dzwieku-focusrite-scarlett-2i2-studio/

Więcej o Focusrite: https://audiotechpro.pl/focusrite/

 

Focusrite Scarlett 2i2 Studio 3rd Gen to interfejs audio USB typu 2-in/2-out z mikrofonem pojemnościowym i słuchawkami. Z pewnością nie otrzymasz lepszego brzmienia i bardziej niezawodnego zestawu do nagrywania! Scarlett 2i2 Studio zapewnia wokalistom i songwriterom wszechstronne i proste w użyciu rozwiązanie.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors