Audiotech logo

R1, A16R MkII i D16R MkII, czyli trzy nowe urządzenia w rodzinie Focusrite RedNet!

RedNetR1_ElevatedDark_LR

Mamy przyjemność ogłosić premierę trzech nowych urządzeń spod szyldu Focusrite Pro. Są to nowe wersje dwóch interfejsów z serii RedNet i nowy kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Dante!

Focusrite Pro RedNet A16R MkII i D16R MkII to odpowiednio analogowe i cyfrowe interfejsy stworzone do pracy w sieci Dante. Głównym uaktualnieniem w obu modelach jest możliwość kontroli poziomów na wszystkich kanałach wyjściowych i wejściowych. Znacznie ułatwi to pracę i konfigurację urządzeń w tak skomplikowanych systemach, jakimi są sieci Audio-over-IP.

Z kolei RedNet R1 to kontroler odsłuchu dla interfejsów Red i sieci Rednet, który pozwala na kontrolę całej gamy różnych konfiguracji wyjść odsłuchowych, od mono aż po 7.1.4 surround, w tym Dolby Atmos® i wiele innych. Umożliwia również tworzenie kompletnie autorskich konfiguracji z użyciem do 12 wyjść. RedNet R1 może zostać użyty do sterowania grupami wyjść interfejsów Red i sygnałami z najróżniejszych źródeł, w tym z Pro Tools | HD i innych platform DAW, analogowych wejść i wyjść, połączeń ADAT i S/PDIF i całych ekosystemów Dante, jednocześnie i naprzemiennie.

Zapraszamy do zapoznania się z każdym z produktów na ich stronach!

Focusrite RedNet A16R MkII

Dowiedz się więcej!

Focusrite RedNet D16R MkII

Dowiedz się więcej!

Focusrite RedNet R1

Dowiedz się więcej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors