Audiotech logo

Pełna wersja Analog Lab do kontrolera Arturia MiniLab Mk II !

Pełna wersja Analog Lab gratis do kontrolera Arturia Minilab Mk II!

Klawiatura sterująca Arturia Minilab Mk II to kompaktowy kontroler oferujący wysokiej jakości klawisze slim keys, potężny pakiet oprogramowania oraz solidne, wysokiej jakości wykonanie. Urządzenie to doskonały wybór dla mobilnych muzyków oraz wszystkich potrzebujących mobilnego kontrolera. Całość świetnie się integruje z oprogramowaniem Analog Lab oraz z DAWem jak np. Ableton Live, który również jest w zestawie w wersji Lite. Teraz masz niepowtarzalną okazję – pełna wersja Analog Lab (warta 199 euro) gratis! Promocja trwa w okresie 1.09.2021 – 31.10.2022.

Co nieco o Minilab Mk II

Mobilna klawiatura MIDI renomowanego producenta zawarła w swojej kompaktowej obudowie nie tylko wysokiej klasy, 25-klawiszową klawiaturę SlimKeys, lecz także 16 encoderów. Co więcej znalazło się tam również 8 kolorowych padów RGB i dwa paski dotykowe funkcjonujące jako pitch bend lub koło modulacji. Paski dotykowa mogą oczywiście funkcjonować jako cokolwiek innego, co przypiszemy do nich poprzez MIDI. Choć Arturia MiniLab MkII zajmuje niewiele miejsca, to pełni rolę prawdziwego centrum dowodzenia w studio. Niezależnie od tego, czy chcesz eksperymentować z linią basu, podkręcić brzmienie ulubionego syntezatora, czy wygrać na padach nowy beat – z MiniLab MkII to prostsze niż myślisz!

Aby można było przekształcić muzyczny pomysł w profesjonalne nagranie, Arturia MiniLab Mk II sprzedaje się z wysokiej jakości brzmieniami oraz oprogramowaniem Ableton Live Lite. Zarówno brzmienia, jak i oprogramowanie wraz z sekwencerem zintegrowano z kontrolerem. Dlatego też nie musisz marnować czasu na mapowanie parametrów brzmień i sekwencera, Arturia zrobiła to za Ciebie! Dzięki MiniLab MkII możesz zmieniać głośności ścieżek i ustawiać parametry poszczególnych ścieżek. Tworzenie muzyki nigdy nie było tak proste!

Jeżeli więc zakupiłeś/aś, lub masz zamiar kupić kontroler Arturia MiniLab MkII w okresie 1.09.2021 – 31.10.2022 (u autoryzowanego partnera Audiotech – polskiego dystrybutora marki Arturia), to koniecznie wypełnij TEN FORMULARZ, aby otrzymać pełną wersję Analog Lab! ????

Co nieco o Analog Lab

Twórz, produkuj, występuj. Analog Lab to wtyczka, która łączy w jednym miejscu tysiące światowej klasy presetów obejmujących dziesiątki ponadczasowych instrumentów, natychmiastowe sterowanie i bezbłędną integrację z produktami marki Arturia.

Pełna wersja Analog Lab zapewnia natychmiastowy dostęp do najbardziej kultowych brzmień syntezatorów i klawiszy wszechczasów, prosto z wielokrotnie nagradzanej V Collection.

Wybieraj z ogromnego wyboru najlepszych brzmień vintage i nowoczesnych za pomocą intuicyjnego przeglądania, inteligentnych filtrów i tchnij nowe życie w swój miks dzięki ukochanym dźwiękom wiernie emulowanych klasyków. Niezależnie od tego, czy jesteś producentem, wykonawcą, sound designerem, czy fanem syntezatorów vintage, na każdym kroku znajdziesz inspirację!

Więcej informacji o Analog Lab znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Więcej informacji na temat samego kontrolera Minilab Mk II znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors