Audiotech logo

Wavetable Editor dla Novation Peak i Summit! Firmware v1.3 i nowe możliwości!

Wavetable_1200x627

Nowy edytor, wraz z samplami od NASA i Noisia, uwalnia moc oscylatorów wavetable we flagowych syntezatorach Novation!

Novation wypuścił nowy Wavetable Editor dla syntezatorów Peak i Summit, który jeszcze bardziej rozszerza możliwości brzmieniowe oscylatorów Oxford!

Edytor jest częścią platformy Novation Components, dostępnej w wersji przeglądarkowej lub jako aplikacja, i umożliwia ręczne rysowanie własnych kształtów fal, oraz odsłuch tych kształtów w czasie rzeczywistym dzięki Live Edit mode. Funkcja importu audio pozwala ładować sample i wykorzystywać je jako kształty fal, dając jeszcze więcej miejsca dla Twojej kreatywności!

Kolejną częścią edytora jest wbudowana biblioteka kosmicznie brzmiących sampli z archiwów NASA, wliczając w to kształty fal z nagrań eksploracji przestrzeni kosmicznej i obcych środowisk! Kolejnym dodatkiem jest specjalna paczka presetów od Noisia, która wciągnie posiadaczy Peak’a i Summit’a do świata tablic wavetable!

Wavetable Editor jest darmowy, a dostęp do niego otrzymujemy przez Novation Components w momencie podłączenia Peak’a lub Summit’a do portu USB komputera. Aby otworzyć Novation Components wejdź na: https://components.novationmusic.com lub pobierz aplikację Novation Components ze swojego konta Novation.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors