Audiotech logo

Nowy firmware 1.2 dla Circuit Mono Station!

CIRCUIT MONO STATION: ANALOGOWY SYNTEZATOR MONOFONICZNY

CMS to analogowy syntezator monofoniczny oparty o silnik Bass Station II i sekwencer Circuita. Nowa aktualizacja dla Circuit Mono Station pozwala na jeszcze ciekawsze efekty w projektowaniu barw oraz na bardziej precyzyjną integracje z syntezatorami modularnymi. Oto pełna lista nowych usprawnień CMS:

  • Patch Flip: funkcja pozwalająca używać różnych presetów barw na każdym kroku. Dzięki temu CMS pozwala na kreaowanie interesujących brzmień perkusyjnych, wzbogacając swoją funkcjonalność o automat perkusyjny.
  • Modular gear: od teraz możesz programować nuty w trybie Mod Seq w celu niezależnej kontroli syntezatorów modularnych i ich parametrów pitch i gate dzięki wyjściu CV/GATE.
  • LFO sync: od teraz funkcja synchronizacji LFO pozwala na oddzielenie od synchronizacji key sync. Dzięki temu możliwe do tworzenia stają się sekwencje z dłużej wybrzmiewającym LFO działającym w synchronizacji również w pryzpadku dłuższych nut. Pozwala to na programowanie dłuższych muzycznych fraz. Od teraz LFO Clock Sync podlega także niezależnej kontroli.
  • Envelope Trigger: dzięki nowej aktualizacji obwiednia może działać w trybie legato lub retrigger. Pozwala to na osiągnięcie dodatkowej ekspersji przy tworzeniu sekwencji.

Circuit Mono Station posiada trzy tryby analogowego przesteru, mocny i brudny ring modulator, pełen basu sub-osscylator oraz pozwala na automatykę wszystkich 53 parametrów. Taki zestaw sprawia, że jest to idealny instrument do eksperymentów, polirytmicznych fraz oraz długich i rozwijających się sekwencji. Młodszy brat Bass Station II działa również w formie parafonii!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors