Audiotech logo

Nowy pakiet brzmień dla Numa X Piano

Studiologic Numa X Piano to ponad 200 niesamowitych brzmień generowanych przez zintegrowany silnik dźwiękowy w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem samplingu, kształtowania fali i modelowania fizycznego.

Jednak dla Studiologica to nigdy nie był koniec, lecz wielka zachęta do tworzenia jeszcze bardziej fantastycznych brzmień. Dlatego właśnie zaprezentowali 3 nowe banki brzmień dla Numa X Piano i Numa X Piano GT – w sumie 11 nowych brzmień.

A. Förster 1914

To brzmienie oparte jest na dokładnym binauralnym nagraniu fortepianu August Förster 190 cm z 1914 roku, w połączeniu z technologią Studiologica Acoustic Modelling, sprawia, że dźwięk jest jeszcze bardziej realistyczny.

PlectraXPluck

Dwa z najbardziej charakterystycznych instrumentów szarpanych, uzupełnione o pełny zespół mandolinowy i dwie różne harfy koncertowe.

Pakiet zawiera 5 różnych brzmień:

 • Banjo
 • Mandolina
 • Plectra
 • Harfa 1
 • Harfa 2
august forster grand piano

ClariXPack

Kompletna sekcja klarnetów z brzmieniami Solo i Ensemble, aby odtworzyć typową atmosferę tych wspaniałych instrumentów.

Pakiet zawiera 5 brzmień klarnetów:

 • Klarnet basowy
 • Klarnet Eb
 • Klarnet Bb
 • Clari Comping
 • Clari Ensemble

Jak je zdobyć

 1. Pobierz nowe banki dźwięków:
 2. Zainstaluj dźwięki za pomocą Numa Manager.
 3. Miłej zabawy!

Bardziej szczegółowe instrukcje znajdziesz tutaj.

Studiologic Numa X Piano 73 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano 88 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano GT to flagowiec oparty na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors