Audiotech logo

Nowy dwudrożny monitor studyjny od EVE Audio – SC2070

Po dwóch świetnie przyjętych, trójdrożnych modelach – nagrodzonym TEC Award SC4070 i kompaktowym SC3070 – EVE Audio prezentuje nowy, dwudrożny monitor premium – SC2070.

SC2070 wprowadza kompletnie nowe rozwiązania do linii monitorów berlińskiego producenta. Specjalnie zaprojektowany do tego modelu przetwornik AMT jest największym tego typu rozwiązaniem, jakie kiedykolwiek znalazło się w monitorze dwudrożnym. Powierzchnia membrany jest ponad 1,5 raza większa od tego, która znalazła się w konstrukcjach RS1, RS2, RS3 i RS3.1 i prawie tak duża jak topowych modelach SC3010 i SC3012. Dzięki takiej konstrukcji można było osiągnąć wyjątkowo niską częstotliwość zwrotnicy (1800Hz), a jednocześnie zadbać o to, aby poprawić szczegółowość średnicy i wysokich częstotliwości. Znany już z innych modeli firmy 6,5-calowy głośnik SilverCone zapewnia wyjątkową sztywność i niską wagę, która zapewni potężny i punktowy bas, co tym samym zapewnia pełną precyzję w całym paśmie częstotliwości.

Nieco większa obudowa od modelu SC207 oraz znacznie zwiększona moc wzmacniaczy (teraz to odpowiednio 150W dla woofera i 100W dla tweetera) dodatkowo poszerza pasmo częstotliwości i zapewnia ciśnienie na poziomie 116dB SPL z odległości 1 metra.

Dowiedz się więcej o EVE Audio SC2070:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors