Audiotech logo

Nowość od elysia – xpressor|neo!

Przedstawiamy elysia xpressor neo, nowoczesne podejście do kompresji VCA dostępne w formatach: rackowym, qube i jako moduł serii 500.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z elysią, poprzedni model xpressora znany jest z unikalnych funkcji takich jak auto-fast, logarytmiczne zwolnienie, ujemne współczynniki kompresji i ograniczenie redukcji wzmocnienia.

Konstrukcja elysia xpressor neo

Parametry kompresji są identyczne jak w starym xpressorze, ale wewnętrzne obwody przeszły całkowitą modernizację, aby zapewnić, że jest to ponownie jeden z najbardziej wszechstronnych kompresorów stereo dostępnych w swoim przedziale cenowym.

Dodatkowo wprowadzono drobne utylitarne i estetyczne poprawki na przednim panelu, a pokrętła i przyciski zostały zaktualizowane tak, aby ułatwić pracę w każdych warunkach oświetleniowych.

Przyjrzyjmy się niektórym kluczowym funkcjom xpressora neo:

  • Auto fast – przycisk ten umożliwia przetwarzanie transjentów w zależności od częstotliwości, co pozwala na wyłapanie szczytów bez wpływu na niskie częstotliwości.
  • Logarithmic release – przełączenie z liniowego na logarytmiczny oznacza, że czasy zwolnienia będą zwalniać w czasie od punktu kompresji, tworząc bardziej dynamicznie złożony i naturalnie brzmiący efekt.
  • Negative Ratios – wywiń gałkę poza nieskończoność, a zaczniesz zmniejszać poziom wyjściowy tym bardziej, im bardziej wzrośnie poziom wejściowy.
  • Limitowanie redukcji wzmocnienia – za pomocą tego pokrętła możesz ustawić dokładnie, jak duża będzie kompresja, bardzo przydatne w aplikacjach z dźwiękiem na żywo.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors