Audiotech logo

Novation rozszerza serię FLkey!

FLkey 49 & 61 banner

Rozszerzając niezwykle dobrze przyjętą serię FLkey wprowadzoną na rynek w 2022 roku, Novation z przyjemnością prezentuje FLkey 49 i 61! Modele z większą ilością klawiszy, które pozwolą sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na kontroler MIDI z klawiaturą do produkcji muzyki w FL Studio.

Zaprojektowany we współpracy z twórcami FL Studio, Image-Line, FLkey zapewnia użytkownikom praktyczną kontrolę nad podstawowymi funkcjami i płynną integrację z bardzo popularnym DAW. Dodanie 49-klawiszowych i 61-klawiszowych modeli do serii FLkey nastąpiło na prośbę społeczności FL Studio, która przyjęła FLkey z dużym entuzjazmem.

Dzięki sekwencerowi krokowemu szybko twórz bity. Zachowaj inspirację dzięki kreatywnym trybom Scale i Chord. Przeglądaj pesety i wtyczki oraz poprawiaj swoje miksy za pomocą podstawowych elementów sterujących na wyciągnięcie ręki, bez konieczności korzystania z myszy. Odejdź od ekranu komputera i zbliż się do swojej muzyki.

Zarówno 49-klawiszowe, jak i 61-klawiszowe modele łączą w sobie potężne narzędzia kreatywne z innowacyjnym designem i poprawiają wrażenia produkcyjne dzięki nowej funkcji dodawania suwaków dla bardziej zniuansowanej kontroli produkcji w FL Studio.

Wyciągnij więcej ze swojej muzyki

FLkey 49 i 61 to pełnowymiarowe kontrolery klawiatury MIDI, które zapewniają pełną praktyczną produkcję muzyki w FL Studio. Dzięki kontrolerom sekwencera, Channel Rack i miksera FL Studio oraz kreatywnym trybom Scale i Chord, FLkey 49 i 61 pozwalają na swobodną grę, dzięki czemu możesz tworzyć więcej muzyki.

Pozostań w rytmie

Tryb sekwencera mapuje pady FLkey 49 i 61 do sekwencera krokowego FL Studio w celu szybkiego programowania beatów. Używaj padów do zmiany lub tworzenia nowych wzorów bez konieczności przełączania się z powrotem na komputer. Nadaj swoim rytmom prawdziwie ludzki charakter i wyjdź poza siatkę: graj bezpośrednio w Channel Rack lub FPC i wyzwalaj pojedyncze cięcia z SliceX. Potrzebujesz szybkich równych hi-hatów? Note Repeat ułatwi to za każdym razem.

Miksuj, twórz i automatyzuj

Z łatwością przeniesiesz elementy sterujące miksera i Channel Rack w FL Studio z ekranu w swoje ręce – używając ośmiu potencjometrów i dziewięciu suwaków, aby dostosować głośność lub panoramę oraz nagrywać automatyzację w locie. Niezbędne przyciski transportu zapewniają dostęp do score log i umożliwiają błyskawiczne cofanie, ponawianie, kwantyzację i wyzwalanie metronomu. Szybkie przeglądanie presetów we wtyczkach Image-Line, pozwoli łatwo zmieniać instrumenty i brzmienia bez użycia myszy.

Połącz się ze swoją muzyką

W trybie Scale zawsze trafisz we właściwą nutę, utrzymując flow muzyki. Trzy tryby Chord pozwalają na granie progresji akordów jednym palcem, odblokowując natychmiastowo rozbudowane harmonie i nowe dźwięki. Połącz narzędzia muzyczne FLkey 49 i 61, aby odblokować nowe granice kreatywności i znaleźć pomysły, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś.

Wszystkie narzędzia, których potrzebuje użytkownik FL Studio

FLkey 49 i 61 są dostarczane z pakietem instrumentów i efektów od AAS, Spitfire Audio, XLN Audio i Klevgrand. Wrzuć całą tę zawartość do istniejących projektów FL Studio lub skorzystaj z dołączonej 6-miesięcznej bezpłatnej wersji próbnej FL Studio Producer Edition.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors