Audiotech logo

Novation // Circuit 1.7

Novation // Circuit 1.7 - profesjonalny sprzęt audio

NOVATION // CIRCUIT 1.7 – JESZCZE WIĘKSZA KONTROLA NAD GROOVE

Novation Circuit to doskonały sprzęt audio od uznanej firmy Novation. Urządzenie to gwarancja jeszcze większej kontroli nad groovem. Co więcej, ewolucja Circuit nadal trwa a wersja 1.7 zarówno przynosi gorące funkcje, jak i ogrom możliwości. Wśród nich należy wymienić chociażby dowolne tworzenie łańcuchów i kombinacji sekwencji w widoku patterns. Sprzęt audio od Novation zapewnia także opcje Drone Notes i syntezator Micro-nudge. Każdy krok ma zatem ustawienie tie-forward, co umożliwia łączenie kilku nut w jednym kroku i dłuższe ich wybrzmiewanie.

NOWE MOŻLIWOŚCI

Novation rozszerzyło możliwości odnośnie do tego, co jest możliwe w Patterns. Dlatego też będziesz mógł układać skomplikowane sekwencje zarówno patterns, jak i pattern chains. Co więcej, w urządzeniu znalazła się również funkcja Pattern Chain Sequence, dzięki której można wybrać do 32 patterns i 16 chains w dowolnej kolejności.

ZNAJDŹ SWOJE BRZMIENIE Z NOVATION // CIRCUIT 1.7

Tworzenie muzyki to podróż! Novation zawsze stara się znaleźć sposób, aby zainspirować Cię podczas tej drogi. Dlatego powołano Sound Collective. Otrzymuj bezpłatne wersje najbardziej innowacyjnych instrumentów wirtualnych i kreatywnych efektów od uznanych deweloperów, a także otrzymuj zniżki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie innych firm. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować swój sprzęt Novation, a oferty będą się pojawiać na Twoim koncie Novation co kilka miesięcy. Aby dołączyć do Sound Collective, przejdź na tę stronę.

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors