Audiotech logo

Nasze marki wyróżnione w Magnetic Magazine’s Editors Choice Awards 2023

Magnetic Magazine nagrodził najlepsze, swoim zdaniem, produkty audio z zeszłego roku. W zwycięskim gronie Magnetic Magazine’s Editors Choice Award 2023 znalazły się urządzenia naszych marek.

teenage engineering zostało słusznie wyróżnione za najlepszy sampler – EP-133 K.O. II. Szczególny nacisk położono na przyjazny interfejs użytkownika i łatwość samplowania. Doceniono także sekwencer.

Novation zostało nagrodzone w kategorii najlepszy budżetowy kontroler – seria Launchkey Mk3 za swoją kompaktowość i rozbudowany arpeggiator przy bardzo przystępnej cenie.

Wreszcie KRK, za produkt sygnowany nazwiskiem Scotta Storcha, czyli słynnego Piano Mana, szarej eminencji stojącej za sukcesem wielu przebojów hip hop i R’n’B (wygooglajcie go, zdziwicie się ile hitów ten człowiek skomponował!). KRK Classic 88SS to jedyna w swoim rodzaju, limitowana edycja klasyka od amerykańskiej marki. Oprócz brzmienia z którym naprawdę można pracować, ten model dostał nagrodę za design.

Previous slide
Next slide
KRK Classic 8SS SCOTT STORCH
KRK Classic 8SS SCOTT STORCH
KRK Classic 8SS SCOTT STORCH

Aby dowiedzieć się więcej o pozostałych zwycięzcach Magnetic Magazine’s Editors Choice Awards 2023, kliknijcie w poniższy przycisk:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors