Audiotech logo

Nagrody Sound On Sound 2024 – nasze marki wśród zwycięzców

Sound on Sound to medialna franczyza funkcjonująca na rynku wydawniczym od 1985, kiedy to za sprawą redakcji w Cambridge ukazał się pierwszy numer magazynu. Ten opiniotwórczy projekt to nie tylko papier, ale także, a może przede wszystkim – serwis internetowy, który zna na pewno każda osoba śledząca nowinki ze świata audio. 

Jak co roku, magazyn SOS zorganizował plebiscyt, w którym, w odpowiednich kategoriach w szranki stają różne rozwiązania ze świata audio – instrumenty, urządzenia studyjne, oprogramowanie. Czytelnicy magazynu i serwisu głosują na produkty, które najbardziej w badanym okresie przypadły im do gustu.

No cóż – mamy powody do dumy!

W kategorii interfejsów audio zwycięzcą okazała się seria Focusrite Scarlett 4th Gen. Ludzie docenili rozwojowe podejście marki z Wielkiej Brytanii i podnoszenie poprzeczki z każdym kolejnym produktem w portfolio.

Po drugiej stronie kanału La Manche aż trzy trofea – w kategorii najlepszy synth/keyboard – Arturia Minifreak – temat wiadomy, to co potrafi to urządzenie urzeka każdego kto miał z nim do czynienia. Oprócz tego, Arturia otrzymała kolejną synthową nagrodę, dla najlepszego instrumentu programowego – wyróżniony został pakiet Arturia V Collection 9. Wreszcie, na koniec – Arturia Keylab Essential Mk3 został wyróżniony w kategorii kontrolerów.

Nasze marki ten rok zaczynają z przytupem, co przyniosą kolejne miesiące? 

Śledźcie nasze kanały, a na pewno będziecie na bieżąco!

Link do oryginalnego artykułu

Zapoznaj się z nagrodzonymi produktami:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors