Audiotech logo

Nagrody SOS Awards dla Focusrite i Novation

Miło nam poinformować, że dwa urządzenia z dystrybucji Audiotech zdobyły główne nagrody w dwóch kategoriach ramach corocznych SOS Awards brytyjskiego magazynu Sound on Sound!

Ilość produktów i firm zajmujących się produktami do studiów nagraniowych i produkcji muzyki znacznie urosła w ostatnich latach, więc bardzo cieszy to, że produkty Focusrite i Novation nadal prezentują najwyższy poziom i znajdują uznanie wśród użytkowników na całym świecie.

O wszystkich produktach nominowanych do SOS Awards 2023 informowaliśmy >>>tutaj<<<.

W kategorii Best Microphone Preamp (najlepszy przedwzmacniacz mikrofonowy) wygrał ośmiokanałowy Focusrite Clarett+ OctoPre.

W kategorii Best Performance Controller (najlepszy kontroler do tworzenia) wygrała klawiatura Novation Launchkey 88.

Nagrody SOS (Sound On Sound) po raz pierwszy pojawiły się w  2010 roku z misją uhonorowania i uczczenia najlepszych produktów w naszej branży. Każda kategoria składa się z krótkiej listy nominacji, które wybrane zostały przez redakcję SOS, a następnie internauci głosują na swoje ulubione pozycje spośród wyróżnionych produktów.

Wszystkich zwycięzców SOS Awards 2023 można zobaczyć klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors