Audiotech logo

Moda na Successor? 0dB.pl recenzuje kompresor Heritage Audio Successor

successor 0db.pl review header

W najnowszym teście Tomasz Wróblewski z kanału 0dB.pl recenzuje kompresor grup stereo Heritage Audio Successor.

Bazując na klasycznym rozwiązaniu pełnym transformatorów, Heritage Audio stworzyło kompresor, który pozwala uzyskać piękny, vintage’owy dźwięk. Urządzenia tego typu, czyli bazujące na mostku diodowym to rzadkość i najczęściej kojarzony jest jeden konkretny model… ale o tym najlepiej opowie już Tomasz Wróblewski w swoim video teście.

Co ciekawe film został podzielony na dwie części. Pierwsza, czyli „na sucho” to analiza techniczna urządzenia – jego budowy, technologie i zastosowanych rozwiązań. Druga to „na mokro”, czyli to jak faktycznie kompresor sprawdza się w pracy i jak po prostu BRZMI.

Dla każdego coś dobrego!

Stereo bus kompresor z zaawansowanym filtrowaniem sidechain i wbudowanymi możliwościami przetwarzania równoległego, z podziałem na stopień wyjściowy klasy A ’73, z którego słynie Heritage Audio.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors