Audiotech logo

MicW

qualityMicW jest członkiem spółki BSWA Technology Ltd. zajmującej się pomiarami akustycznymi i produkcją urządzeń pomiarowych (w tym mikrofonów pomiarowych). BSWA została założona w 1998 roku jako joint venture pomiędzy Chińską Akademią Nauk i pięcioma inżynierami dźwięku, którzy chcieli sprzedawać lepsze, bardziej przystępne mikrofony pomiarowe. Dziś mikrofony BSWA są szeroko stosowane w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz w pomiarach hałasu otoczenia. Doświadczenie i wiedza zdobyte w projektowaniu i produkcji mikrofonów pomiarowych skłoniły BSWA do utworzenia nowej marki mikrofonów do zastosowań muzycznych – MicW.

MicW wykorzystuje unikalne metody produkcji swoich kapsuł mikrofonowych, które zapewniają lepszą wydajność, niezawodność, jakość dźwięku i przejrzystość. Membrany wykonane są z materiałów najwyższej klasy: tytanu, niklu, stali nierdzewnej i kompozytów polimerowych. Ponadto na materiał izolacyjny wybrano starannie wyselekcjonowany kwarc, który zapewnia stabilność temperaturową i wilgotnościową mikrofonu. Każda kapsuła jest kalibrowana indywidualnie przy użyciu metod pola swobodnego zgodnie ze standardem IEC 61049. Jest także poddawana „starzeniu” w komorze środowiskowej dla uzyskania długoterminowej stabilności.

MicW szczyci się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy mikrofonów do wielu zastosowań pomiarowych i nagraniowych. Mikrofony te znane są z doskonale czystego dźwięku, porządnego rzemiosła i lekkości stylu. Mikrofony i akcesoria MicW są najlepszym wyborem gdy w grę wchodzą pomiary lub nagrania głosu i instrumentów w zastosowaniach transmisji dźwięku, w filmie i w produkcjach wideo.

 

src=Marka MicW obejmuje mikrofony kilku serii:
– seria „E” (Entry) – mikrofony dynamiczne ogólnego zastosowania,
– seria „i” (iPhone) – mikrofony dla urządzeń mobilnych Apple i innych urządzeń przenośnych,
– seria „L” (Lavalier) – mikrofony krawatowe,
– seria „M” (Measurement) –  mikrofony pomiarowe,
– seria „N” (Nickel) – bardzo wydajne mikrofony z niklową membraną,
– seria „T” (Titanium) – mikrofony o dużej średnicy z tytanową membraną.

 

Gwarancja jakości.
Jako lider w dziedzinie technologii mikrofonowych, MicW inwestuje w badania i rozwój produktów. Główny ośrodekprojektowy i zakłady produkcyjne znajdują się w Pekinie (Chiny) i obejmują komory bezechowe, pomieszczenia o kontrolowanych parametrach środowiskowych (clean room oraz pomieszczenie do testowania mikrofonów w warunkach ekstremalnej wilgotności, temperatury i ciśnienia) a także hale produkcyjne. MicW zarządza kompleksowo jakością zgodnie z certyfikatem ISO 9001.

Cechy marki:
– płaskie pasmo przenoszenia bez niepożądanego zabarwienia,
– membrany z tytanu, niklu, stali nierdzewnej i kompozytów polimerowych,
– doskonała wydajność przy dużej wilgotności,
– szybka reakcja na transjenty, duża dynamika, niski poziom szumów,
– certyfikat ISO 9001.

src=

 

src=

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors