Audiotech logo

Leslie Gaston-Bird demonstruje Focusrite RedNet R1

Dowiedz się, jak używać RedNet R1

Leslie Gaston-Bird wyjaśnia, jak używa RedNet R1, aby usprawnić swój workflow w pracy z Dolby Atmos i wyszczególnia niektóre z wielu przydatnych funkcji RedNet R1.

Focusrite RedNet R1 to wszechstronny kontroler do interfejsów audio Focusrite Red. W połączeniu z interfejsem z serii Red, RedNet R1 daje Ci pełną kontrolę nad wyborem monitorów i ich konfiguracji, wyborem źródeł, a także może być użyty do zarządzania zdalnie sterowanymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi w Twoich interfejsach Focusrite Red. Oznacza to, że możesz trzymać swój interfejs w racku i nigdy się do niego zbliżać.

„RedNet R1 jest naprawdę przydatnym narzędziem w studio, ogromnie przyspiesza mój workflow i pozwala mi skupić się na pracy”.

Miksowanie dla telewizji i filmu z RedNet R1 i Red

Leslie Gaston-Bird jest przyszłą prezydentką AES (Audio Engineering Society), montażystką dźwięku, mikserem re-recordingowym i właścicielką Mixed Messiah Productions w Brighton, UK. W filmach demonstruje jak używa Focusrite RedNet R1 i Focusrite Red 16Line audio interface do miksowania dla projektów telewizyjnych i filmowych, a także jak przygotowuje je do dostarczenia w serwisach streamingowych.

„Łatwo jest skonfigurować sesje tak, że możesz wysłać sygnał z jednego studia do drugiego, z maszynowni do studia, z pokoju kontrolnego do studia… ten sposób pracy z Dante jest naprawdę game changerem”.

Focusrite RedNet R1 to wszechstronny, studyjny kontroler do interfejsów audio Focusrite Red, który pomoże Ci udoskonalić Twój workflow. W połączeniu z interfejsem Red, RedNet R1 daje Ci pełną kontrolę nad wyborem monitorów, wyborem źródeł i oferuje łączność Dante®, Pro Tools™ | HD i Thunderbolt™.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors