Audiotech logo

Waldorf prezentuje Largo 2 – odświeżony software’owy syntezator!

Waldorf Music wypuszcza popularny i potężny syntezator programowy Largo w nowym wyglądzie i ze skalowalnym interfejsem użytkownika jako Largo 2. Pełnoprawny syntezator Waldorf do wirtualnego racka.

Interfejs użytkownika został przeprojektowany i umożliwia teraz pełną skalowalność. Niezależnie od tego, czy używasz monitora 5K, ekranu laptopa FHD, oglądasz w trybie pełnoekranowym, czy jako mały wyświetlacz stanu – wtyczka zawsze pozostaje w centrum uwagi.

3 grubo brzmiące oscylatory na głos (dwa z nich z suboscylatorami) z klasycznymi kształtami fal i 68 tabelami fal zaczerpniętymi z legendarnego syntezatora Microwave i Wave, a także Q i Blofeld – 2 niezależne filtry wielomodowe – do 4 warstw na dźwięk i 4 wyjścia stereo. Waldorf dodał różnorodne trzy typy filtrów formantowych, które naśladują odpowiedź częstotliwościową ludzkiego traktu wokalnego. Korzystając z parametru odcięcia, użytkownik może morfować między samogłoskami a-e-i-o-u dla wszystkich ulubionych chórów i modulacji przypominających głos.

Largo 2 oferuje natywne 64-bitowe wsparcie dla macOS (Apple Silicon & Intel) i Windows.
Largo 2 jest również w pełni kompatybilny ze wszystkimi istniejącymi zestawami dźwięków dla pierwszej wersji Largo, a użytkownicy mogą importować wszystkie dźwięki, które stworzyli do tej pory.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors