Audiotech logo

KRK Classic – klasyka odsłuchu

KRK Classic 7

Opierając się na doświadczeniu KRK w zakresie dokładności reprodukcji dźwiękowej, aktywne monitory studyjne z serii CLASSIC to ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych. Zapożyczając koncepcje z cenionej na świecie linii ROKIT – jednych z najczęściej używanych monitorów studyjnych na świecie, seria CLASSIC domyślnie wykorzystuje nowe rozwiązanie dające płaską reprodukcję częstotliwości, co przekłada się na dokładniejsze miksy. Dzięki opcjonalnej możliwości włączenia wzmocnienia basów +2 dB, mogą również zapewnić brzmienie, które twórcy muzyki na całym świecie kochają od lat.

Seria CLASSIC składa się z trzech modeli: z 5″, 7″ oraz 8″ wooferem. Dzięki temu, każdy może wybrać odpowiedni model do przestrzeni, w której pracuje z dźwiękiem. To co, który klasyk dla Ciebie?

KRK Classic 7 2

Więcej informacji o poszczególnych modelach poniżej:

KRK Classic 5 to limitowana edycja aktywnych monitorów odsłuchowych, które czerpią z ponad 30-letniego doświadczenia marki w innowacji tworzenia tego typu konstrukcji. Klasyka odsłuchu w studiu!

Opierając się na doświadczeniu KRK w zakresie dokładności reprodukcji dźwiękowej, nowe aktywne monitory studyjne KRK CLASSIC 7 zawierają ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych.

Nowe aktywne monitory studyjne KRK CLASSIC 8 zawierają ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych – KRK SYSTEMS.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors