Audiotech logo

IsoAcoustics Stage 1 – Nowe izolatory sceniczne!

Spójność brzmienia na każdej scenie

W czasie tegorocznych targów NAMM, firma IsoAcoustics zaprezentuje oficjalnie nowe izolatory Stage 1, czyli najnowsze rozwiązanie izolacyjne dla głośników, monitorów scenicznych, subwooferów, wzmacniaczy, czy instrumentów muzycznych, specjalnie zaprojektowanych pod kątem wykorzystania scenicznego.

Nowe izolatory Stage 1 skutecznie eliminują zmienne wibracje, które każdy muzyk odczuwa podczas grania na różnych scenach i przestrzeniach. Izolatory gwarantują spójny, czysty dźwięk, na każdym koncercie.

Wygoda i efektywność

Stage 1 są pakowane jako zestaw czterech izolatorów, które mogą być przykręcane bezpośrednio do dolnej części wzmacniacza/ głośnika niskotonowego / monitora itd. Są wykonane z wytrzymałego aluminium i posiadają bardzo niski profil, o wysokości 3,81 centymetra, dzięki czemu utrzymują całość na niskim poziomie i nie powodują problemu logistycznego w czasie touringu. Umożliwia to szybkie ustawienie i kontrolę dźwięku podczas grania, eliminując zmienne wibracje występujące w różnych lokalizacjach.

„Muzycy zawsze mówili nam o poważnych nieścisłościach, które występują na różnych scenach czy przestrzeniach, w których występują, wpływających na brzmienie ich monitorów, czy wzmacniaczy” – mówi Dave Morrison, CEO i założyciel IsoAcoustics. „Zaprojektowaliśmy izolatory IsoAcoustics Stage 1, aby wyrównać te różnice i utrzymać spójny dźwięk na każdym występie” – dodaje.

Nowe izolatory Stage 1 są w stanie utrzymać do 90 kg przypadających na jeden zestaw czterech sztuk.

Dostępność przewidziana jest na luty 2019 roku.

Trochę o IsoAcoustics

Od momentu założenia, IsoAcoustics stało się liderem w zakresie rozwiązań izolacji akustycznej dla społeczności instrumentalistów, Pro Audio i HiFi, dzięki wielokrotnie nagradzanej ofercie produktów. Rozwiązania IsoAcoustics są stosowane na całym świecie w wiodących przestrzeniach studyjnych, scenicznych i mieszkalnych, przez muzyków, producentów i inżynierów na wszystkich poziomach, a także w światowych salach muzycznych, w tym Abbey Road, czy Boston Symphony. Wszystkie rozwiązania IsoAcoustics są zbudowane w oparciu o unikalną, opatentowaną technologię izolacji, która pozwala głośnikom, monitorom i wzmacniaczom osiągnąć optymalną wydajność, dając w rezultacie autentyczny, czysty i bezbarwny dźwięk.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors