Audiotech logo

Heritage Audio prezentuje RAM System 1000 – nowy kontroler monitorów!

Hiszpańskie Heritage Audio kojarzone jest przede wszystkim z potężną ofertą outboardu - sprzętu analogowego do przetwarzania sygnału audio lub jego rejestracji, ale od kilku lat dużym powodzeniem cieszy się również seria kontrolerów monitorów seri RAM. Po highendowym RAM 5000, średnim RAM 2000 i kompaktowym Baby Ram, marka powiększa serię o kolejny model, który dedykowany jest dla wszystkich tych, którzy poszukują najwyższej jakości biurkowego kontrolera odsłuchu do niewielkich studiów!

Heritage Audio RAM System 1000 to średniej wielkości kontroler odsłuchu, który pozwala na elastyczną pracę w środowisku studyjnym – sterowanie zarówno dwoma zestawami kolumn, jak i słuchawkami, dzięki najwyższej jakości wzmacniaczowi słuchawkowemu. Czerwony regulator Marconi umieszczony w centrum urządzenia steruje 64-stopniową, pozłacaną drabinkę przekaźnikową do kontroli poziomu głównego – funkcję zwykle spotykaną tylko w wysokiej klasy konsolach wielkoformatowych. Daje to wyjątkową rozdzielczość 64 dB tłumienia w krokach co 3 dB. Utrzymując aktywną elektronikę na minimalnym poziomie, tłumik jest buforowany, aby zapewnić znikome zabarwienie i brak szumów. 

Dzięki dwóm parom wejść i wyjść oraz dodatkowemu połączeniu Bluetooth, wszystkie sygnały pozostaną pod kontrolą, a Twoje workflow niezaburzone nawet w przypadku sprawdzania brzmienia wersji demo utworu, którą tak kocha artysta, z którym pracujesz.

Więcej informacji na temat Heritage Audio RAM System 1000 znajdziesz kilkając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors