Audiotech logo

Heritage Audio wypuszcza GRANDCHILD 670!

Heritage Audio GRANDCHILD 670 to pierwszy w historii stereofoniczny moduł kompresora Vari-MU w obudowie dwugniazdowej z serii 500.

Heritage Audio HERCHILD Model 670 w zeszłym roku zyskał powszechne uznanie krytyków i producentów muzycznych jako starannie opracowana współczesna alternatywa dla jednego z najbardziej szanowanych procesorów dynamiki na świecie, który w swoim oryginalnym wcieleniu działał jako niezbędna składowa wielu hitowych płyt na przestrzeni dziesięcioleci.

Wielu muzyków, inżynierów i producentów przyzwyczaiło się do brzmienia jednego z najbardziej szanowanych kompresorów na świecie przez ponad sześć dekad produkcji muzycznej.

Nic dziwnego, że dźwięk stereofonicznego kompresora Vari-MU, o którym mowa, stał się tak poszukiwany – dlatego Heritage Audio wprowadził na rynek model HERCHILD 670, współczesną alternatywę w obudowie 6U w stylu retro, ważącą 13,3 kg. Ale wciśnięcie całego tego inżynieryjnego know-how w kompaktowy, dwugniazdowy moduł serii 500, który w jakiś sposób nadal zawiera w sobie całą muzyczną moc HERCHILD to już najwyższy rodzaj sztuki.

Model GRANDCHILD 670 to coś zupełnie innego – z pewnością coś w rodzaju brzmieniowego cudu!

Poznaj GRANDCHILD 670, wyposażony w cztery militarnej klasy lampy NOS 6BA6 – po dwie na kanał – i trzy wykonane na zamówienie transformatory, które sprawią, że twoje utwory zyskają uwagę, na jaką zasługują, z legendarnym lampowym ciepłem i ciężkim do podrobienia punchem. Co więcej, pięć czasów ataku i release jest dostępnych za pośrednictwem regulatora TIME
C., co czyni go pod tym względem jeszcze bardziej elastycznym niż oryginalna jednostka, podczas gdy jego progresywny DC THR. (próg) łączy kontrolę nad ustawieniami Ratio i kolana kompresora
(od mocnego Gain Reduction do przezroczystej, bardzo gładko brzmiącej kompresji). Ale co najlepsze, GRANDCHILD 670 zapewnia wciąż poszukiwane brzmienie, zajmując tylko dwa gniazda w ramce serii 500.

Wyglada na to, że ten – pierwszy w historii stereofoniczny kompresor Vari-MU w module serii 500 – z pewnością odciśnie swoje muzyczne piętno, gdziekolwiek się pojawi!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors