Audiotech logo

Głosuj na EVE Audio SC2070 – finalistę tegorocznej nagrody TEC

Gala rozdania nagród jest organizowana przez NAMM (National Association of Music Merchants) od 39 lat. Jak co roku, wyróżnienia, obok nagrody im. Lesa Paula za całokształt twórczości, przyznawane są za osiągnięcia kreatywne i techniczne. Nowinki techniczne w tym roku oceniane są w aż 23 kategoriach!

Produkt jednej z naszych marek, a dokładniej EVE Audio SC2070 ma zaszczyt być nominowany w kategorii monitorów studyjnych. Ten monitor, zdobywający zaufanie coraz większej rzeszy profesjonalistów, przebojem wdarł się w 2023 rok i pokazał, że konstrukcja dwudrożna wciąż potrafi zaskakiwać innowacyjnością. 

EVE Audio w tym roku wchodzi na ring z pasem czempiona – zwycięzcą zeszłorocznej edycji jest kolumna SC4070.

Jeśli już mieliście do czynienia z SC2070, to na stronie organizatora plebiscytu do 1 grudnia możecie oddać głos na ten interesujący głośnik od EVE Audio, link poniżej. Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności posłuchać tego sprzętu to i tak, jeśli chcecie, możecie nas wesprzeć. 

Chcecie przetestować najnowszą konstrukcje berlińskiej marki? Zwracajcie się do nas, albo Naszych Partnerów i zapytajcie o możliwość sprawdzenia tych kolumn w swoim studiu.

Link do głosowania

Więcej o EVE Audio SC2070 poniżej, na stronie produktu: 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors