Audiotech logo

Focusrite wypuszcza RedNet Control v2.4!

Aktualizacja software’u dodaje kompatybilność DDM (Dante Domain Manager), wsparcie AES67, AES70 i wiele więcej!

RedNet Control v2.4 sprawia, że wszystkie interfejsy audio Red plus urządzenia RedNet wraz z architekturą Audinate Brooklyn 2, Ultimo oraz Ultimo X, są kompatybilne z Dante Domain Manager. (Lista kompatybilnych urządzeń: Red 4Pre, Red 8Pre, Red 16Line, RedNet 6, A8R, A16R, MP8R, D16R, D64R, PCIeR, HD32R, AM2 and X2P. RedNet 1, 2, 3, 4 oraz 5 może zostać wyposażone w karty Brooklyn 2 w celu uzyskania kompatybilności).

Nowa funkcjonalność dostarcza wiele usprawnień dla administratorów dużych sieci systemów audio, którzy mogą teraz przypisywać strukturę uprawnień Dante Domain Manager wewnątrz RedNet Control. Soft w wersji v2.4 rozpoznaje cztery różne poziomy dostępu do systemu przyznane w ramach DDM: Administrator witryny, Administrator domeny, Operator i Gość. W rezultacie użytkownicy mogą uzyskać dostęp tylko do funkcji RedNet Control niezbędnych do ich pracy; ci, którzy po prostu muszą nagrywać dźwięk z istniejącej subskrypcji, na przykład, nie będą mogli dokonywać zmian na poziomie administratora, takich jak częstotliwość próbkowania lub nowe subskrypcje audio.

Kolejną nową funkcją RedNet Control v2.4 jest kontrola przełącznika AES3 Kill dla RedNet D16 oraz RedNet D16R. Obecnie RedNet D16R zawsze wysyła informacje (serię zer) na wyjścia AES3, co uniemożliwia urządzeniom dalszym, takim jak wzmacniacze, rozróżnienie między stanem „wyciszenia” a „usterką”. Dzięki nowej funkcji Kill Switch użytkownicy mogą ustawiać pary kanałów, aby automatycznie odcinać transmisję AES3 z D16R w określonych warunkach, co oznacza, że dalsze urządzenia mogą zidentyfikować awarię i odpowiednio sobie z tym poradzić.

Kolejną nową funkcją w RedNet Control v2.4 jest kompatybilność AES67 dla interfejsów RedNet i Red. Pozwala to na interoperacyjność pomiędzy Dante (na których urządzenie RedNet operuje) a różnymi innymi standardami sieciowymi, w tym RAVENNA. Aktualizacja oddaje również w ręce użytkownika kompatybilność AES70 dla urządzeń RedNet.

Wreszcie, RedNet Control v2.4 działa teraz jako aplikacja w tle, więc kontrola MIDI funkcjonuje, nawet gdy okno oprogramowania jest zamknięte. Aplikację można zamknąć za pomocą ikony na pasku zadań lub przez zamknięcie aplikacji z menu.

Aby w pełni zademonstrować nowe funkcje, a także mieć szansę porozmawiać z zespołem Focusrite Pro, odwiedź Focusrite w hali 8 na stoisku 8.C01 na IBC w Amsterdamie w dniach 15-17 września 2019 r.!

Nie przegap też okazji, aby wziąć udział w nagrywaniu na żywo podcastu Focusrite Pro, który będzie miał miejsce podczas całego programu bezpośrednio z stoiska Focusrite Pro!

Zapisujcie datę i wpadajcie koniecznie!

Przypominamy także, że do końca września, lub do wyczerpania pakietów, interfejsy Focusrite Red 8 Pre oraz Red16 LINE są dostępne w zestawach z Rednet AM2 w super promocyjnych cenach! Ponadto producent przygotował ofertę specjalną na Red4 Pre i Rednet X2P. Szczegóły znajdziesz w cenniku >TUTAJ<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors