Audiotech logo

Focusrite Scarlett Solo 4th Gen – test w portalu Audiofanatyk

Seria Scarlett od Focusrite zawsze była kamieniem milowym w swoim segmencie – jakość przetworników i przedwzmacniaczy, interfejs użytkownika, wreszcie: design.
Czwarta generacja znacząco podniosła poprzeczkę i tu prośba z naszej strony – nie wierzcie nam na słowo – zajrzyjcie do specyfikacji, porównajcie z innymi sprzętami.

Do laboratorium ekipy portalu Audiofanatyk trafił najnowszy Focusrite Scarlett Solo 4th Gen. Produkt z założenia dedykowany początkującym wokalistom, instrumentalistom, którzy dopiero wchodzą w home recording, ale czy to jest jedyne właściwie zastosowanie dla tego interfejsu, czy produkt z segmentu wejściowego jest jednoznaczny z kompromisem jakościowym? 

Jakub Łopatko skrupulatnie poddając próbom produkt brytyjskiej marki zadaje kłam tym, którzy próbują włożyć Scarlett do wąskiej szuflady. 

Jak poradził sobie wejściowy model serii Scarlett czwartej generacji?

O tym więcej w teście – https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-interfejsu-focusrite-scarlett-solo-4th-gen/

Focusrite Scarlett Solo 4th Gen gain halo

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors