Audiotech logo

Focusrite Scarlett 4th gen – jak zacząć?

Jak zacząć pracę z interfejsami Focusrite Scarlett 4th gen?

Focusrite Scarlett 4th gen to rewelacyjne interfejsy audio, które wraz z nową, czwartą generacją, wzniosły możliwości interfejsów audio i intuicyjność obsługi na nowy poziom.

Jeżeli zastanawiasz się jak rozpocząć nagrywanie za pomocą interfejsu audio, to Focusrite przygotował naprawdę pokaźne zaplecze materiałów video. Jako Audiotech – dystrybutor marki Focusrite w Polsce, również przygotowaliśmy specjalne materiały na naszym kanale YouTube.

Wszystkie filmy Focusrite są dostępne w witrynie Easy Start, która w interaktywny sposób pomaga w procesie konfiguracji interfejsu. Użytkownicy Focusrite Scarlett 4th Gen moją dostęp do tej witryny poprzez ikonę „SCARLETT”, która pojawia się po podłączeniu interfejsu do komputera lub przechodząc do konta Focusrite i wybierając opcję „Rozpocznij”.

Dzięki temu, będziesz czuł się jakby ktoś prowadził cię za rękę w całym procesie. Interfejsy Scarlett pomogły w nagraniu większej liczby utworów niż jakakolwiek inna gama interfejsów audio w historii. To jak? Zobacz, przekonaj się co i jak i spełniaj marzenia!

Przykładowe filmy poniżej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o interfejsach audio z serii Focusrite Scarlett 4th gen to kliknij button poniżej!

Jeżeli nie wiesz jaki interfejs najlepiej spełni potrzeby i na co należy zwracać uwagę, to polecamy nasz obszerny artykuł tłumaczący różne technikalia i przybliżający tematykę interfejsów audio.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors