Audiotech logo

Focusrite RedNet na IEM Katowice 2019

Focusrite RedNet na IEM Katowice 2019

Intel wraz z ESL, największą na świecie organizacją esportową, po raz kolejny zorganizowali Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach. 13-letnia tradycja IEM sprawia, że jest to najdłużej funkcjonujący, globalny turniej dla profesjonalnych graczy, a dzięki rozgrywkom Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), które otrzymały od Valve Corporation status Major Championship, IEM Katowice 2019 stało się najbardziej lukratywnym wydarzeniem IEM w historii.
Przez trzy tygodnie — między 14 lutego, a 3 marca 2019 r. —24 najlepsze drużyny z całego świata rywalizowały o lwią część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów oraz tytuł Mistrza Świata IEM.

Sieć Dante

Taki charakter imprezy wymagał użycia wielu formatów audio, dla komunikujących się stref w katowickim spodku. System który zintegrował wszystkie punkty audio wykorzystując sieć Dante to Focusrite RedNet. Za realizację projektu audio odpowiadała firma 120dB Sound Engineering

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors