Audiotech logo

EVE Audio SC3070 – mały rozmiar, duże możliwości

Zakup sprzętu EVE Audio oznacza inwestycję w jakość – sprzęt jest projektowany i produkowany w Niemczech. Kompleksowość od fazy koncepcyjnej, przez design, testy i wdrożenie to nieodłączny element filozofii berlińskiej marki.

Zapoznajcie się z krótkim filmem pokazującym proces ręcznego składania monitora EVE Audio SC3070.

SC3070 to monitor o trójdrożnej konstrukcji, wyposażony w dwa woofery SilverCone, odpowiednio 7” i 4” oraz tweeter AMT RS3. Charakterystycznymi cechami tego monitora są jego kompaktowość i szokująca przy tych rozmiarach precyzja odpowiedzi niskich częstotliwości, przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń.
Ta konstrukcja nie pozostawi was obojętnymi, tak jak bywalców tegorocznego festiwalu Soundedit, gdzie zestawiona z monitorami od ATC świetnie się broniła.

David Gnozzi zarządzający kalifornijskim studiem Bunker wybrał parę SC3070 do jednego z mniejszych pomieszczeń odsłuchowych w swoim studiu w Los Angeles. Posłuchajcie co ekipa studia Bunker ma do powiedzenia na temat specyfiki brzmienia i pracy z SC3070 w filmie opublikowanym na łamach MixBus TV.

Więcej informacji o EVE Audio SC3070:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors