Monitory studyjne EVE Audio SC2070 wśród finalistów TEC Award

Powoli zbliżamy się do końca roku, a co za tym idzie - do największych targów muzycznych, czyli amerykańskiego NAMM Show oraz jednego z najważniejszych ich momentu, czyli gali TEC Award. W najnowszej, 39. edycji tych prestiżowych, branżowych nagród znajduje się aż 21 kategorii, a wśród nich - monitory studyjne.

Oznacza to, że EVE Audio SC2070 są jedną z sześciu najciekawszych monitorów ostatniego roku. Nie jest to zaskoczeniem, bo dotychczasowe opinie i recenzje były bardzo pozytywne – również w Polsce.

EVE Audio SC2070 to kompaktowy monitor dwudrożny z bardzo dużym głośnikiem AMT, który wyznacza nowe standardy w zakresie szczegółowej reprodukcji wysokich i średnich częstotliwości, a w połączeniu z 6,5-calowym głośnikiem niskotonowym zapewnia potężny bas, a tym samym doskonałą precyzję w całym zakresie częstotliwości.

SC2070 łączy wybitne technologie SC3070 i nagrodzonego przez TEC SC4070 w kompaktowym systemie dwudrożnym. SC2070 wykorzystuje nowo opracowany Air Motion Transformer RS7, który jest największym AMT zastosowanym w monitorze 2-drożnym. RS7 został opracowany specjalnie dla SC2070, aby osiągnąć częstotliwość zwrotnicy przy 1800Hz, która jest zadziwiająco niska jak na monitor 2-drożny. Powierzchnia membrany jest 1,5 raza większa niż membrany głośnika wysokotonowego ́s stosowanego w SC207. Ten AMT pozwala na wyjątkowo szczegółową rozdzielczość wysokich i górnych średnich częstotliwości, co czyni ten monitor idealnym narzędziem dla średniej wielkości profesjonalnych studiów nagraniowych, jak również studiów domowych – wszędzie, gdzie jakość jest najważniejsza.

Dowiedz się więcej o EVE Audio SC2070:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors