Audiotech logo

EVE Audio SC2070 w recenzjach magazynu Sound on Sound… i nie tylko!

Po bardzo mocnym starcie najnowszy model monitorów studyjnych EVE Audio - SC2070 - trafia do po kolei najróżniejszych miejsc, gdzie zdobywa wysokie uznanie, więc dzielimy się również z Wami informacjami na ten temat.

Paul White, redaktor magazynu Sound on Sound napisał o SC2070 w ten sposób:

„Przy typowych poziomach monitorowania głośniki brzmiały imponująco gładko i solidnie, nawet zanim zacząłem dostosowywać ustawienia korektora. Niskie tony sięgają dalej niż można by się spodziewać po dość kompaktowych głośnikach dwudrożnych….”.

„Głośnik wysokotonowy AMT naprawdę się tutaj sprawdza, ponieważ wysokie tony brzmią gładko i bez wysiłku, sięgając wyżej niż większość monitorów może sobie poradzić”.

„….. SC2070 udało się uzyskać dobrze kontrolowany i mocny dźwięk z dużą głębią.”

W serwisie MixingTips kilka dni temu również pojawiła się recenzja, w której mówią o tych monitorach tak:

„Cóż, jeśli szukasz dokładnego dźwięku i głośnika, który nie przyprawi Cię o ból głowy, jeśli chodzi o precyzyjne miksowanie i odtwarzanie, SC2070 jest opcją dla Ciebie. W porównaniu do innych modeli od różnych producentów, z EVE Audio otrzymujesz niemieckie rzemiosło, które przetrwa lata i bardzo przyjazny personel, który pomoże Ci w razie jakichkolwiek pytań.

Z naszego osobistego doświadczenia wynika, że zespół EVE Audio dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i poprowadzi Cię przez prawidłową konfigurację głośników. Jest to coś, co niewielu innych robi dla swoich klientów.

Ogólnie rzecz biorąc, głośniki są tym, czego potrzebuje każdy, bez względu na poziom profesjonalizmu, więc nie ma wątpliwości, czy je kupić, czy nie. Kup je teraz, a zobaczysz, o czym mówimy.”

Również na największym na świecie forum poświęconym sprzętowi do nagrywania i produkcji dźwięku – Gearspace, można trafić na recenzję tego modelu, gdzie recenzujący mówi, że:

„Jakość dźwięku Eve Audio SC2070 jest po prostu wyjątkowa. Głośniki te zapewniają niezwykle zrównoważone i dokładne wrażenia dźwiękowe. Poziom szczegółowości niskich częstotliwości jest szczególnie imponujący. Jeśli szukasz głośników o wysokiej wydajności, SC2070 nie zawiedzie Cię.”

Zapraszamy do sprawdzenia tego modelu na własne uszy – pytajcie o niego w ulubionych sklepach muzycznych oraz przez nasz formularz testowy.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors