Audiotech logo

Elysia zapowiada nowości na 2024 rok

elysia channex studio xpector

Tegoroczna wystawa NAMM przyniosła mnóstwo premier, zapowiedzi i nowości, szczególnie dużo w kategorii pro audio. Niemiecka marka elysia zapowiedziała dwa nowe produkty. Jeden z nich to współczesny, analogowy channel strip – z dodanym recall  w DAW i najwyższej jakości torem sygnałowym – channex|studio , druga to xpector – produkt prezentujący nieszablonowe podejście do monitoringu podczas sesji nagraniowych i tego czym tak naprawdę powinien być zawodowy, studyjny wzmacniacz słuchawkowy.

Czym jest channex|studio? Poniżej parę słów od zespołu marki elysia:

„W jednym zdaniu: channel strip klasy A z funkcją recall do nagrywania i miksowania.

Aby w pełni zrozumieć, dlaczego opracowaliśmy to urządzenie, chcemy, abyś przypomniał sobie naszą misję: Jest nią zapewnienie uzyskania najlepszego możliwego materiału audio do nagrania. Jeśli jakość nagrania jest wysoka już w trakcie procesu, miksowanie będzie szybsze i łatwiejsze. Dzięki channex|studio otrzymujesz „gotowy do miksu” sygnał audio jako punkt wyjścia dla swojego projektu. Mając to na uwadze, opracowaliśmy najlepszy front-end do nagrywania. channex|studio zawiera wysokiej klasy przedwzmacniacz, dynamiczny korektor, łatwy w użyciu kompresor i sekcję monitora o zerowej latencji, a wszystko to w jednym urządzeniu do studia. Dodaj koloru swojemu przetwarzaniu dzięki opcji flavor i wybierz i zmiksuj do pięciu różnych opcji kolorowania sygnału. Wszystko w brzmieniu channex|studio jest prawdziwie analogowe. W połączeniu z pełną możliwością przywoływania zarówno na urządzeniu sprzętowym, jak i za pośrednictwem wtyczki w sesji DAW, jest to przyszłość produktów sprzętowych elysia.”

Czym jest xpector – słowami zespołu elysia:

„Dobry monitoring podczas miksowania jest ważny dla oceny miksu audio. Równie ważne jest, aby artyści doskonale słyszeli siebie podczas nagrywania, aby zapewnić najlepszą wydajność. Dzięki xpector rozwiązaliśmy oba wyzwania dla artysty i producenta. Oprócz wysokiej klasy wzmacniacza słuchawkowego klasy A z funkcją miksowania z dwóch źródeł stereo, xpector oferuje również specjalne funkcje dla producenta, takie jak różne tryby monitorowania i wyjścia głośnikowe do użytku w studiu. Ale artysta również nie jest pominięty i może użyć kontroli dźwięku, aby dostosować swoje słuchawki za pomocą korektora wysokiej i niskiej półki, aby usłyszeć każdy szczegół występu. Dzięki wyjściom pętli z dwóch wejść miksowania stereo, wiele xpectorów może zostać połączonych, aby umożliwić sesję z kilkoma muzykami. Wszystko to w ultraprzenośnej obudowie qube, aby zabrać go wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.”

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors