Audiotech logo

eFX REFRACT – świąteczny prezent od Arturia!

Arturia ogłosiła świąteczny prezent! Tym razem jest to Efx REFRACT

Czyli wszechstronny multi-efekt stereo. Łączy on wielogłosowe procesowanie sygnału z różnorodnymi efektami i opcjami modulacji. Bez wysiłku wzbogaca, teksturyzuje i transformuje każdy dźwięk, od eksperymentalnych zniekształceń po rozstrajane harmonie.

_Co dokładnie potrafi Efx REFRACT?

Opierając się na architekturze super unison, Efx REFRACT natychmiast dodaje rozmiaru i charakteru twojemu dźwiękowi. Niezależnie od tego, czy chodzi o podkreślenie kluczowych momentów, czy o dokonanie szerokich transformacji – nadaj każdemu utworowi życie za pomocą tego wszechstronnego multi-efektu.

Intuicyjny i szybki w obsłudze

W mgnieniu oka przejdź od nieprzefiltrowanych stemów do szerokiego i potężnego dźwięku z wieloma głosami. Może to być szczególnie skuteczne przy budowaniu napięcia i podkreślaniu istotnych momentów w kompozycji.

Rozprzestrzeniaj swój dźwięk

Architektura super unison Efx REFRACT powiela sygnał do 8 głosów stereo. Można to wykorzystać do wzmocnienia i poszerzenia dowolnego dźwięku, co jest swoistą magią tego wszechstronnego multi-efektu.

Geometryczny design dźwięku

Z animowanym i responsywnym interfejsem wizualnym, łącz różne kombinacje FX dla ścieżki rozproszenia, która pasuje do twoich najdzikszych wyobrażeń. Wybierz liczbę głosów, filtry, tryb FX i LFO, a zobaczysz, jak geometria ewoluuje wraz z twoim dźwiękiem.

Ekspresyjne presety

Efx REFRACT zawiera wiele presetów, aby pokazać jego możliwości. Odkryj unikalne kombinacje, od opóźnień i zniekształceń po abstrakcyjne tekstury i przejścia.

Wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się Efx REFRACT za darmo od czwartku 21 grudnia, od godziny 17:00 CET do 4 stycznia 2024 roku, kiedy to wróci do pełnej ceny 99€/$. Wtyczka jest dostępna do pobrania w Arturia Software Center i na arturia.com.

Pobierajcie i miłej zabawy!

Polecamy zapoznać się bliżej z potężnym oprogramowaniem Arturia. Zarówno z wirtualnymi instrumentami jak i efektami, które znajdują się w pakietach V Collection oraz FX Collection.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors