Audiotech logo

Czy WesAudio zapewnia studyjny rack marzeń? Odpowiada Paweł Lemański z muzykuj.com

Polskie WesAudio w ostatnich latach coraz skuteczniej przyciąga uwagę realizatorów i muzyków, którzy szukali w pełni analogowego brzmienia, które pod kątem sterowania jest dostosowane do obecnych realiów. Takich, że kiedy trzeba skakać pomiędzy zadaniami, pełny recall ustawień danego urządzenia powinien następować razem z otwarciem sesji w programie DAW, a to właśnie zapewniają urządzenia WesAudio. Jak sprawdzają się w praktyce, przyjrzał się tym razem Paweł Lemański z muzykuj.com.

Wśród testowanych urządzeń znalazły się korektory i kompresory formatu 500, czyli _Hyperion, _Prometheus, _Rhea, _Dione oraz _Mimas, które umieszczone zostały w racku _Titan. Każdy z nich został sprawdzony przez Pawła i w jego filmie możecie posłuchać jak brzmią w praktyce i jakie oferują możliwości.

Przypominamy również, że trwa jeszcze letnia promocja na urządzenia WesAudio, w której można kupić wszystkie urządzenia ze specjalnym rabatem. Po więcej informacji kliknij tutaj.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors